Yooka-Laylee and the Impossible Lair Torrent indirYooka-Laylee and the Impossible Lair, ‘Donkey Kong Country’nin arkasındaki temel yaratıcı yeteneklerden bazılarının sunduğu yepyeni bir platform macerası. Baş düşmanı Capital B’nin yararsız olduğu dost ikilinin günü kurtarmak için bir kez daha harekete geçmesi gerekir. Bütün bir arı krallığını köleleştirmek için bir “Hivemind” cihazı kullanma kötü planını engellemek için kahramanlarımızın, Capital B’nin “İmkansız” İni’ne doğru savaşması gerekiyor. İşler zor görünüyor, ancak Kraliçe Phoebee ve Kraliyet Pancarı’nın yardımıyla Yooka ve Laylee’nin bir şansı olabilir!

2.5D Platformlama! Her seviye, detay ve derinlikle güzel, zengin görseller sunar. Yooka, Laylee ve bir dizi renkli karakter (iyi ve kötü) çarpıcı 2.5D’de gerçekleştirildi

3D Overworld! Overworld sadece seviyeden seviyeye atlamak için bir merkez değil, tamamen ayrı bir oyun deneyimi sunuyor! Hedefleri ve bulmacaları tamamlayarak daha fazla 2D seviyeyi keşfedin ve kilidini açın, Royal Beetallion arılarını kurtarın ve koleksiyon parçaları bulun.

Alternatif Seviye Durumları! Bir seviyeyi çözdüğünüzü mü düşünüyorsunuz? Alternatif durumunda deneyin! Yeni manzaralar oluşturmak için dünya üzerindeki anahtarları çevirin. Elektriği bağlayın, suya daldırın, dondurun veya kökten değişen zorluklar için kelimenin tam anlamıyla ters çevirin!

İmkansız Sığınağındaki Arı! Oyuncular, Capital B’nin Impossible Lair’iyle istedikleri zaman mücadele etmekte özgürdür; ancak, Royal Beetallion’un yardımı olmadan bunu çok zor bulabilirler. Seviyeleri tamamlayarak onları serbest bırakın ve Capital B’nin alçak tuzaklarını alt ederken savunmanıza katkıda bulunacaklar!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows® 10
İşlemci: Intel i5 3.3GHz İşlemci
Belleği: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirOyun: Yooka-Laylee and the Impossible Lair
Tür: Aksiyon, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 5.11 GB
Crack: GOG
Eklenme: 08 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir