Wrath: Aeon of Ruin Torrent indirYou Outlander. Yaşlanmayan Deniz’e saptığınızda, şimdi kendinizi ölmekte olan bir dünyanın kıyısında buluyorsunuz. Tüketici karanlıktan, beyaza gizlenmiş bir figür ortaya çıkıyor, Eski Dünya’nın geri kalan Muhafızlarını avlama görevini size yükleyen Wayward Souls Çobanı. Eski kalıntıları keşfetmek, unutulmuş sırları keşfetmek ve içinde gizlenen dehşetle savaşmak için engin kasvetlere yolculuk etmelisiniz.

Efsanevi Quake 1 teknolojisi ile desteklenen WRATH pompasının damarları, saygın 90’ların atıcılarının DNA’sı ile. WRATH, DOOM, QUAKE, DUKE NUKEM 3D, KAN, UNREAL ve HEXEN gibi klasik oyunların zamansız unsurlarını kucaklıyor ve onları 21. yüzyıla taşıyor.

9 olağanüstü silahtan oluşan bir cephanelik ve 10 güçlü eserin envanteri ile donatılmış, düşmanlarınıza ölüm getirmek için eski kriptoları, batık kalıntıları, bozuk tapınakları ve uluyan ormanları geçmelisiniz. Ancak rakiplerinizi küçümsemeyin, çünkü güç ve sayı bakımından büyükler. Önümüzdeki tehlikelerden kurtulmayı umuyorsanız, zihniniz bıçağınız kadar keskin olmalıdır.

WRATH dünyası ilgi çekici mücadele, çeşitli ortamlar ve büyüleyici irfan ile zengindir. Her element, ilham veren oyunlar kadar zamansız, otantik ve büyüleyici bir deneyim yaratmak için ustalıkla iç içe geçmiş durumda.

• Uzman Quake sahnesi büyücüleri tarafından tutkuyla hazırlanmış, karanlıkta örtülü geniş bir dünyayı keşfedin.

• Her biri birden fazla ateş moduna sahip 9 ölümcül silah cephanesi ile yolunuzu güçlendirin.

• Düşmanını tanımak. Birçok korku gölgelerde gizleniyor, kanınız için susuyor.

• Dünyanın karanlık yerlerinde büyük güce sahip eserler gizlenmiştir. Onları bul ve düşmanlarına hükmet.

• Efsanevi Quake 1 Teknolojisi ile güçlendirilen WRATH, her şekilde otantik, klasik bir FPS’dir.

• Andrew Hulshult’un (Quake Şampiyonları, Triad’ın Yükselişi, Dusk ve Amid Evil) ve Bjorn Jacobson’un (CyberPunk 2077, Hitman, EVE Online) bükülmüş zihinlerinden doğan unutulmaz bir ses ortamına dalın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi gerektirir : Microsoft Windows® 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: Pentium 4 3ghz
Bellek: 1 GB RAM
Grafikler: Nvidia Geforce 7950GT
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 3 GB kullanılabilir alanOyun: Wrath: Aeon of Ruin
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 401 MB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir