Wonder Boy: The Dragon’s Trap Torrent indirGüzel, elle çizilmiş animasyonlarla ve yeniden düzenlenmiş bir film müziğiyle övünen kült klasik, keşif, aksiyon ve maceranın eşsiz bir karışımı ile geri dönüyor!

Meka-Dragon tarafından yarı insan, yarı kertenkele bir canavarlık lanetli, bir tedavi arıyor! İnsan formuna dönmenin tek yolu, küfeleri kaldırma gücüne sahip sihirli bir öğe olan Salamander Cross’u bulmak.

Her ejderha katledildiğinde, lanet yoğunlaşır ve sizi farklı hayvanlara dönüştürür! Huysuz canavarlar ve egzotik ejderhalarla dolu büyük, birbirine bağlı yerleri keşfedin!

Oyunun klasik karakteri Hu-Man ya da yepyeni, uzun zamandır beklenen ortak yıldızı Hu-Girl olarak oynayın. Ayrıca Lizard-Man, Mouse-Man, Piranha-Man, Lion-Man ve Hawk-Man’da yaşayabilir ve eşsiz yeteneklerini ülkenin en derin sırlarını açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz. Her tür oyuncuya hitap eden 3 zorluk seviyesinin tadını çıkarın ve modern grafikler ile seslerden 8-bit grafiklere / seslere istediğiniz zaman geçiş yapın üstelik oyun sırasında bile geçiş yapabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Herhangi Bir
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Intel HD Graphics 4000-5000 series (720p’de oyun)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1100 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Herhangi Bir
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1100 MB kullanılabilir alanOyun: Wonder Boy: The Dragon’s Trap
Tür: Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 968 MB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Ağustos 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir