Wolfenstein: The New Order Torrent indirFPS türünde kaliteli oyunlara ev sahipliği yapan serinin bir başka oyunudur. Wolfenstein: The New Order’da Nazilerin hüküm sürdüğü bir evrendesiniz resmen. Bir grubun içine girip, Nazilere karşı direnişin sembolü haline geliyorsunuz.

Oyunda oynanış olarak kurgunun son derece profesyonel hazırlandığını söyleyebilirim. Zira ara sinematiklerde o dönemleri iliklerinize kadar hissedebiliyorsunuz. Gerek Nazi subayları, gerekse diğer gardiyanlar ve paralı askerler oyunda bolca karşılacağınız düşmanlar. Ayrıca robotlara da yine oyunda yer verilmiş. Robot teknolojileri konusunda hatta işin suyunu bile çıkarmışlar denilebilir.

Oyunda silahları çift elinize alıp kullanabiliyorsunuz. Veya bir elinize pompalı, diğerine makineli tüfek alabiliyorsunuz. Oyunun bu yanı en çok sevilen tarafı diyebiliriz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/Windows 8
İşlemci: Intel Core i7 veya eşdeğer AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
DiretX: 11
HDD: 50GB Disk alanıSerinin tüm oyunları için Wolfenstein Serisi indir
Oyun: Wolfenstein: The New Order
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 43.65 GB
Crack: RELOADED
Eklenme: 21 Ağustos 2019

Yorumlar

  1. Oynadığım oyunlardan bir tanesi de Wolfenstein: The New Order idi. Bu oyunu diğerlerinden farklı kılan ise savaşın hikayesinin hayalgücüyle birleştirilmiş olmasıdır. Savaş müttefiklerce değilde Naziler tarafından kazanılmıştır. Nazilerin eline esir düşen Amerikalı bir askerin hikayesini anlatmaktadır. Nazi teknoloji had safhaya ulaşmış, teknoloji üst seviyededir. 1960’lı yıllarda asker komadan çıkmış ve nazi coğrafyasından kaçmaya çalışmaktadır. Tüm Avrupa nazilerin elindedir. Hikayesi emin olun sizi içerisine alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir