Windward Torrent indirBaştan beri tamamen usule dayalı bir co-op oyun olacak şekilde tasarlanan Windward, tamamen özelleştirilebilir bir RPG – strateji oyunudur. Size özgü olacak bir dünya yaratarak başlayın, kendi özel fraksiyonunuzu tasarlayın, daha sonra korsanlarla savaşın, kasabalarla ticaret yapın, görevler yapın ya da basitçe keşfe çıkın. Nasıl oynamak istediğiniz size kalmış.

Yelken açtığınızda kullanabileceğiniz kaynakları, geminiz için geliştirmeleri, yardımınızı isteyecek yeni şehirleri ve başlangıç ​​alanından uzaklaştıkça doğru yolu arayan çeşitli korsanlar bulacaksınız. Savaş deneyimi, bu belirli iş kolunu kolaylaştırmak için yeni yeteneklerin kilidini açmanıza izin verir.

Kasabalarla yapılan sevkıyatları aldıkça ve üretim kıtlıklarını yerine getirdikçe, kasabalar büyüyecek, daha fazla arayış, daha fazla kaynak ve daha iyi ürünler sunacak. Kasabalar büyümeye devam ettikçe, geminizi kendiniz yükseltmek için bir seçenek sunacaklar. Dünyayı keşfetmek için hızlı bir Schooner’ı mı yoksa bir seferde 5 gönderim alabilen ağır bir Kalyon’u mu tercih edersiniz? Ya da belki korsanlarla mücadeleyi yüreklerine götüren devasa bir Hat Gemisi?

Windward evreninde tüm bu kararlar size bırakılmış durumda.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Vista / 7/8/10
İşlemci: 1.4GHz çift çekirdekli Intel Core i3 veya AMD eşdeğeri
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: Intel HD Graphics 4200
DirectX: Sürüm 9.0c
Sabit Sürücü: 250 MB kullanılabilir alanOyun: Windward
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 75 MB
Crack: GOG
Eklenme: 10 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir