Welcome to ParadiZe Torrent indirWelcome to ParadiZe, hayalini kurduğun hayali dünyaya kaçışın için biletini kesiyor! Bu aksiyon dolu, açık dünya macera oyununda kendi zombi yoldaşını edin ve felaketlerle dolu bu çılgın cennette hayatta kalmak için savaş. ParadiZe’de her adım macera, her köşe yeni bir sürprizle dolu.

Özellikler ve Maceralar:

  • Zombi Yoldaşlar: ParadiZe’de kendine ait bir zombi yoldaş bulacaksın. Aptal ve dengesiz oldukları kadar, bir o kadar da sadık ve koruyucu bu zombiler, her türlü maceranda yanında olacak.
  • Yaratıcı Teknoloji: ParadiZe’deki felaketzedeler, zombileri kontrol altına almak için geliştirdikleri dâhiyane teknolojilerle donanmış. Bu teknoloji sayesinde zombileri, düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için kullanabilirsin.
  • Keşif ve Macera: ParadiZe’ın çölünden karlı tepelerine, egzotik bitki ve hayvanlarıyla dolu vahşi doğasını keşfet. Her seferinde farklı bir deneyim ve her adımda yeni bir keşif seni bekliyor.
  • Kamp Yönetimi: Kendi kampını kur ve geliştir. Rahat bir yaşam alanı yaratırken, aynı zamanda zombileri ve diğer tehditleri uzak tutacak savunmaları ihmal etme. Kampını korumak için tuzaklar, duvarlar ve daha fazlasını kullan.
  • Hayatta Kalma Savaşı: ParadiZe tehlikeli bir yer olabilir. Hayatta kalmak için zekanı, becerilerini ve elbette zombi yoldaşını kullan. Düşmanlarını alt et, kaynak topla ve kampını güçlendir.
  • Özgürlük: ParadiZe’de geçireceğin zaman tamamen sana kalmış. İster macera dolu bir yolculuk yap, ister kampında rahat bir yaşam sür. Seçimlerin, oyunun gidişatını ve sonunu etkileyebilir.

Welcome to ParadiZe, sıradan bir oyun değil, hayatta kalmak, yönetmek ve keşfetmek için zekânı kullanman gereken, zombilerle dolu bu çılgın dünyada seni bekleyen maceralarla dolu bir davet. Her köşede bir sürpriz, her görevde yeni bir zorluk seni bekliyor. Unutma, burada asla yalnız değilsin, zombi dostun daima yanında!


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-3770 or AMD Ryzen 5 1400
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB or AMD Radeon RX 6400, 6 GB or Intel Arc A380, 6 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-8600K or AMD Ryzen 5 3600X
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060, 6 GB or AMD Radeon RX 5700, 8 GB or Intel Arc A750, 8 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 26 GB kullanılabilir alanOyun: Welcome to ParadiZe
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 15.4 GB
Crack: RUNE
Eklenme: 10 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir