Void Bastards Torrent indirBirinci şahıs nişancılarla ilgili bildiğiniz her şeyi unutun: Void Bastards, sadece silahınızı ve ateşinizi değil aynı zamanda tüm oyunu kontrol etmenizi sağlayacak özelliklerle dolu. Göreviniz, parola etiketi Void Bastards‘ı Sargasso Bulutsusu’ndan çıkarmak. Kararları sen veriyorsun: nereye gideceksin, ne yapmalı ve kiminle mücadele edeceksin. Ve sonra bu stratejiyi garip ve korkunç düşmanların karşısında gerçekleştirmelisin.

Gemide sahipsiz uzay gemilerinde görevinizi planlayacak, gemi düzenini, hangi tehlikelerle ve düşmanlarla karşılaşabileceğinizi ve avantajlarınız için hangi terminalleri ve diğer gemi sistemlerini kullanabileceğinizi not alacaksınız.

Tehlikeli gemilerde dikkatli bir şekilde hareket edin, sarf malzemeleri arayın ve kontrol sistemlerini değiştirin. Bulduğunuz şeye tepki verin – gücü tekrar çevrimiçi duruma getirmek için jeneratöre geçecek misiniz yoksa geminin savunmasını devre dışı bırakmak için güvenlik modülüne girecek misiniz? Ne zaman savaşacağınızı, ne zaman kaçacağınızı dikkatlice seçin.

Zor kazanılan malzemelerinizi, rahatsız edici robo-kitty’den korkunç dengesiz clusterflak’a kadar araçları ve silahları doğaçlamak için kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)
İşlemci: Dört Çekirdekli, 1.8 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Depolama : 6 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)
İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Bellek: 16 GB RAM
Grafik: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Depolama: 6 GB boş alanOyun: Void Bastards
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 1.14 GB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir