Vampire: The Masquerade Bloodlines Torrent indirLos Angeles her zaman gelişen bir gece hayatına sahipti, ancak kimse parıldayan ışıkların ve keyifsiz gece kulüplerinin arkasında neyin gizlendiğini bilmiyor. Ölümlüler normal hayatlarını yaşarken, vampirlerin klanları gizemli hedeflerini ilerletmek için fikir birliği içindedirler. Yeni bir vampir olarak, şehir prensi tarafından, sire’nin yanlışlıkları yüzünden yargılanıyorsun. Yalnız bir ses sizi Son Ölümden ayırır ve Prens’in planlarında bir piyon haline gelirsiniz.

Troika’nın kuğu şarkısı Vampire The Masquerade: Bloodlines‘ta modern Los Angeles’ın karanlık dünyasında dolaşın. Hollywood’un meşhur Sunset Strip’indeki otelleri ve seçkin konakları yakalamak için şehir merkezindeki gizli yeraltı mağaralarını keşfedin. Yan görevler, çoklu yollar ve etkileşime girecek garip denizcilerin bulunduğu açık bir dünyayı keşfederken çeşitli hikaye odaklı görevlere başlayın. Seninki, bitmiş olsa bile yaşayan bir dünya.

– Yedi eşsiz klandan birine sadakatinizi gösterin, sonra hedefinize ulaşmak için Dementasyon, Mezarlık veya Hayvancılık gibi bir dizi vampir disiplinini kullanın.
– Her klan için benzersiz bir his ve ton ile mükemmel yazılı diyalog.
– Yaptığınız diyalog seçimlerinden geliştirdiğiniz becerilere kadar, Kindred’ınızı uygun gördüğünüz şekilde özelleştirin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Vampire: The Masquerade Bloodlines
Tür: Aksiyon, Korku, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 7.6 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Eylül 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir