Unreal Tournament: GotY Torrent indirUnreal Tournament, parçalanmış ya da etiketlenmemiş çok oyunculu oyun dünyasında, tepenin orijinal kralı. Tartışmasız 1999 Yılın Oyunu olan Unreal Tournament, pantolonunun kirli koltuğundaki ilk şahıs nişancı türünü kaptı ve daha önce hiç görülmemiş grafikleri, koltuğunuzun acımasız kenarı oyun ve bir oyunla odayı çaldı. oyunculara beklediklerinden daha fazlasını veren muazzam ve çeşitli özellikler listesi.

Gelişmiş AI ile Unreal Tournament’taki botlar sanki büyük bir steroid atışına kapılmış gibi oynuyorlar. Temel ölüm eşleştirme becerileri neredeyse mükemmel hale getirildi, oyun kurallarını anlama yetenekleri profesörlük, seviyelerde gezinme yetenekleri GPS benzeri ve varlığınıza yönelik tehditleri çok gerçek.

Unreal Tournament’ın sağlam UBrowser sistemi, İnternet üzerinden bir oyun bulmanın ve savaşa atlamanın, üçüncü taraf sunucu sorgulama uygulamalarını indirme ihtiyacını ortadan kaldırarak en kolay yolu sağlar ve gerçekte yapmak istediğiniz tüm seçeneklere UT komut satırı üzerinden erişilebilir. Güzel ve kolay!

Spectator Cams sayesinde bir oyuna girebilir ve seviyedeki aksiyonu görmek için atlayabilirsiniz. Daha serin olsa da kamera, hareketi kendi perspektifinden görebilmek için seviyedeki oyunculardan birine “eklenebilir”.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Unreal Serisi indir
Oyun: Unreal Tournament: GotY
Tür: Aksiyon, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 317 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir