UBOAT Torrent indirUBOAT, İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma bir denizaltının simülatörü, şimdiye kadar gördüğünüzden farklı. Asıl teması Alman denizcilerin yaşamı iken, mürettebat yönetim mekaniğine sahip bir hayatta kalma sandbox’ı. Tekne onların evi, ama her an onların mezarı olabiliyor.

UBOAT’ta mürettebatı kontrol etmek için mürettebatı kontrol ediyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel sağlıklarına bakarsınız, çünkü denizciler aç, yorgun ve ruhları düşükse çatışma bile kazanma şansınız olmaz.

Hayatta Kalma
Kapsamlı hasar sistemi oyunun hayatta kalma unsurlarının temelini oluşturur. Eşi görülmemiş durumlar, alınan hasarın, oyuncunun yaratıcılığının ve sakin kalma yeteneğinin test edilmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Tüm mürettebatı kurtarmayı deneyebilir veya diğerlerini kurtarmak için birisini geride bırakabilirsiniz.

Geminiz açık denizlerde dolaşırken, genellikle kendinizi kendi başınıza buluyorsunuz. Yolculukta harcadığınız kaynakları en iyi şekilde harcamak için yönetim becerilerinizi kullanın ve özel durumlarda onları denizden kurtarmaya çalışın, müttefiklerinizden yardım isteyerek… veya düşman gemilerinin enkazlarını yağdırarak.

– Akümülatörlerinizin daha uzun süre çalışmasını sağlamak için gereksiz cihazları devre dışı bırakın.
– Mürettebatınıza, oksijeni korumak için yataklarında kalmasını söyleyin.
– Eğer mürettebatın morali azsa – kalplerini güçlendirmek için onlarla bir Skat seansı çalın ya da yakındaki radyo istasyonlarından müzik çalın.

Kriegsmarine kariyeri
Oyun sırasında Kriegsmarine merkezinden görev alacaksınız. Hiçbir zaman doğrusal değildirler ve bunlar sırasında ek siparişler alabilir veya beklenmeyen sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Merkezden gelen görevlerin cesurca tamamlanması, sizin emrinizde olan ünite için ek bir bütçe ve bir teknenin atlayıcısı olarak artan ününüzün kabulü ile ödüllendirilir. Geminizi yükseltmek ve düşmanın teknolojik gelişmelerinden haberdar olmak için buna ihtiyacınız olacak.

– Kazanılan fonlar için teknenizi yükseltin.
– İtibar puanları için ek izinler alın.
– Yeni ekipman satın alın – yeni torpido tipleri, sonar tuzakları, CO2 emiciler ve daha fazlası.
– Görevlilerinizi merkezdeki özel görevler için başka şeylerin yanı sıra yeni teknolojilerin araştırılmasını hızlandırmak için gönderin.

Doğru simülasyon
Oyunun simülasyon öğeleri çok gerçekçidir, ancak bu hiçbir zaman oyun kalitesinde olmuyor. Kapsamlı simülasyon unsurlarına rağmen, UBOAT normal bir oyun gibi oynanabilir ve daha sonra komuta edilen birim için daha iyi bir kaptan olmak için karmaşık konular öğrenilebilir.

Her bölmedeki balast etkisi, geminin trimi (eğimi) veya Dünya’nın eğriliği gibi küçük şeyler bile oyuna sadık kalınır.

Mükemmellik birçok yönden elde edilebilir. Yönetim becerilerinizi kanıtlayın ve işleri hızlandırmak için görevlilerinize hızlı bir şekilde iş verin. Öte yandan, bir şeyin yapılması gerekirse, bunu kendi başınıza yapmanız daha iyi olduğunu düşünüyorsanız – periskopun, hidrofonun veya 88 mm’lik tabanca tabancasının arkasına oturun ve kendi elinize alın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
İşlemci: Core i3 3.1 GHz veya AMD Phenom II X3 2.8 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 560 1GB (720p Düşük), GeForce GTX 750 Ti 2GB (1080p Düşük) veya AMD eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Dört Çekirdekli i7 3770K veya AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 1060 6 GB (1080p Yüksek), GeForce GTX 1070 8GB (1080p Extreme) veya AMD eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX uyumluOyun: UBOAT
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 9.09 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir