Twin Mirror Torrent indirBandai Namco ve DONTNOD Entertainment yeni bir oyunu ve çıkış tarihini duyurdu. Epic Games Store ‘a özel olarak yayınlanacak Twin Mirror, 1 Aralık tarihinde oyun-severler ile buluşuyor.

Bandai Namco ve DONTNOD Entertainment, Twin Mirror adlı oyunun 1 Aralık 2020 tarihinde Epic Games Store platformu aracılığıyla piyasaya sunulacağını duyurdu. Geliştirici ekip, bu duyuru haberinin yanında bir de tanıtım fragmanı yayınladı.

Twin Mirror Oyununun Hikayesi

“Bu psikolojik gerilimde ana karakter Sam Higgs, en yakın arkadaşının cenazesi için çocukluk kasabasına geri dönüyor. Yine de, bu küçük Batı Virjinya şehrinin sayısız karanlık sırrı barındırdığı hemen anlaşılıyor. Eski araştırmacı gazeteci, şehri ve sakinlerini çevreleyen gizemleri ortaya çıkarmak için becerilerini kullanıyor.”

Twin Mirror’da Verilen Her Karar Hikayeyi Etkileyecek

Twin Mirror’da verdiğiniz her karar, her etkileşim, her keşif, Sam’in araştırmasının gidişatını etkileyecek ve kendisinin elindekilerden ne kadarını feda etmeye istekli olduğunu belirleyecek. Geliştirici ekip aynı zamanda, her oyuncunun kendi kararlarına göre özel olarak tasarlanmış gerçekten benzersiz bir deneyim yaşayacağını iddia ediyor.

Son olarak ve daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere, bu oyun yalnızca Epic Games Store platformuna çıkışını gerçekleştirecek. Bandai Namco, Twin Mirror’ı Epic Games Store’da yayınladıktan bir yıl sonra da diğer Steam gibi dijital oyun mağazalarına getirmeyi planlıyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 @3.10 GHz / AMD Phenom II X4 945
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7770
Bellek: 4 GB RAM
Depolama Alanı: 14 GB boş alan
DirectX Sürümü: Versiyon 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 @3.20 GHz / AMD FX-8350 Eight-Core
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 280X
Bellek: 6 GB RAM
Depolama Alanı: 14 GB boş alan
DirectX Sürümü: Versiyon 11Oyun: Twin Mirror
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 20.3 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 08 Aralık 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir