True Fear: Forsaken Souls Torrent indirTanımadığınız bir sokakta yürüyorsunuz, sis sizi karanlık kör ettiği için sürünme hızınızı yavaşlatıyor. Bir evi görmek için duraklarsınız ve ararsınız; mumlar her pencerede, bir fener gibi titreşir. Ön kapının birkaç adımını tırmanarak, son açılmasından bu yana uzun yıllar geçtiğini fark ediyorsunuz – pas ve amaç ile mühürlendi. Açıkça görülüyor ki, mumların sizin için olduğunu bildiğiniz gibi, birinin içeride beklediğini biliyorsunuz. Ütü paslanmaya başlamasından bu yana o evde kalan biri. Sabırlıydılar. Yirmi yıldan fazla bekliyorum. Senin için bekleniyor.

Gerçek Korku: Forsaken Souls, eğlenceli ve sezgisel oyun mekaniğiyle harmanlanarak psikolojik gerilimin en iyisini alır. Sinemalar, bulmacalar ve gizli nesne aşamaları dikkatle geliştirildi ve eşsiz ve baskıcı bir atmosferde yıkıldı. Üçlemede ilk olan Bölüm 1 uzun zaman hatırlanacak

– Şeytani kıvrımlar ve dönüşlerle dolu bir hikayede psikolojik gerilim ile dolu yoğun bir macera.
– Aksiyon dolu oyun ile etkileyici bir hikaye! Kız kardeşinin geçmişi ve kendi geçmişiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ipuçlarını takip edin, kanıt bulun ve gizemleri çözün!
– Maceranı seç! Gizli nesne sahneleri olsun veya olmasın oynayın: tamamen size kalmış!
– Eşsiz sinematografi! Şaşırtıcı sinematik diziler sizi baskıcı atmosferin derinliklerine götürür.
– Toplayıcının True Fear: Forsaken Soul: ek bir seviye, strateji rehberi, duvar kağıtları ve ekstra kesim sahneleri bonuslarını içerir.
– Tam gamepad desteği


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 1.5 Ghz CPU: SSE2 komut seti desteği.
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: DX9 (Shader model 2.0); 256MB
DirectX: Sürüm 9.0cOyun: True Fear: Forsaken Souls
Tür: Bulmaca, Korku
Platform: PC
Boyut: 496 MB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir