Tropico 5: Complete Collection Torrent indirÇok özel bir oyun koleksiyonu için zaman geldi. Tropico 5: Complete Collection, hem yeni gelenlere hem de deneyimli hayranlara tüm DLC’ler ile en iyi koleksiyonu sunuyor. Toplam üç kapsamlı kampanya, 40 paradisajlı ada, 125’in üzerinde bina ve 10 ek senaryo ile bu koleksiyon size 100 saatten fazla oyun eğlencesi sunacak.

Tropico 5’te, imparatorluğunuzu tamamen isteklerinize göre inşa edebileceğiniz uzak bir tropik adadaki tek yönetici sizsiniz. Ünlü bir devlet adamı ya da barbar bir diktatör olarak tarihe geçmek isteyip istemediğiniz tamamen size bağlıdır! Hanedanınızın yönetimini ilk sömürge zamanlarından 21. yüzyıla kadar uzatın ve yeni ticaret filosu, yeni teknolojilerin araştırılması, çok sayıda keşif görevi ve 4 oyuncuya kadar çok oyunculu modlarla tamamen yeni zorluklarla karşılaşın.

Geniş ailenizin üyeleri adada yaşar ve yöneticiler, diplomatlar veya generaller olarak işe alınabilir. Aile üyelerinizi değerli kaynaklara dönüştürün. Ülkenizi yeni binalar, teknolojiler ve kaynaklar ile modernleştirin. Zamana karşı yarışınızda her şeyin en son teknoloji olduğundan emin olmak için eski yapıları yenileyin. Güçlü bir ticaret filosu oluşturun ve komşu ülkeler ve küresel süper güçlerle en kazançlı sözleşmeleri sağlayın.

En fazla 4 oyuncu kendi uluslarını paylaşılan bir harita üzerinde kurabilir ve kaynakları, malları ve popülasyonları paylaşma veya birbirlerine savaş ilan etme seçeneğine sahip olabilir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Vista SP2 / 7/8/10
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce 400 veya üstü, AMD Radeon HD 4000 veya üstü, Intel HD 4000 veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Sabit Disk: 4 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: Vista SP2 / 7/8/10
İşlemci: 2,5 GHz Dört Çekirdekli CPU
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GeForce 500 veya üstü, AMD Radeon HD 5000 veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Sabit Sürücü: 4 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Tropico Serisi indir
Oyun: Tropico 5: Complete Collection
Tür: Rol Yapma (RPG), Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.74 GB
Crack: GOG
Eklenme: 07 Mayıs 2019

Yorumlar

    1. Bilgisayarınız oyunu kaldırıyor mu önce onu kontrol ediniz. Sonrasında sürücülerinizi kontrol edip, güncellemeleri yapınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir