TramSim Munich Torrent indirPespaye tabanlı tramvay modeli R2.2.b’nin yanı gizeme rakamsız simge yapıya sahip yeni bir şehri TramSim Münih ile keşfedin!

Yolcularınızı Bavyera başkentinin merkezinden geçen bütün uzunlukta üç detaylı tramvay hattında taşıyın. Tarihi binalar, alanlar ve müzeler asla yakın sergilendi ve otantik AI trafiğinin yanı gizeme zinde yolcu ve yaya tutumları şehre hayat veriyor. Üç satırın her bkocamanın öne çıkan özellikleri vardır: misalin 23 numaralı satır Münchner Freiheit’te başlar ve 27 numaralı satır sadece gündüzleri değil geceleri de kullanımdadır.

R2.2b tipi tramvay, modelin son derece detaylı bir rekonstrüksiyonudur ve özel sürüş devingeni ve yüksek niteliği ile ikna eder. Vasıta tamamen yine boyanabilir ve bu sebeple değişik şehirlerin tasarımlarında da görünebilir. Orijinal bültenler ve orijinal hat değiştirme işlemine sadık, tramvay tecrübesini tamamlar.

TramSim Munich, detaylı bir ray modelinin yanı gizeme asılcı işletim prosedürleri ve teçhizatı sunar. Rakamsız saatlerce cümbüş sunan Münih rota ağı sizi bekliyor!


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64-bit)
İşlemci: from 2.6 GHz, 4 cores
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti


TramSim Munich indir
TramSim Munich indir
TramSim Munich indir
TramSim Munich indir
TramSim Munich indir
TramSim Munich indir

Serinin tüm oyunları için TramSim Serisi indir
Oyun: TramSim Munich
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 12.76 GB
Crack: SKIDROW
Eklenme: 04 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir