They Always Run Torrent indirGalaksinin uysalları, imparatorluğun çöküşünden bu yana kabahatle boğuşuyor. Rastgele birini, rastgele bir yerde bulabilmek çok kıymetli bir yetenek haline geldi.

Aiden, galaksideki en riskli ve tutulması güç acımasızları avlaması gereken üç kollu bir ödül avcısıdır.

Bazı ödüller parayla ödüllendirilirken, öbürleri Aidan’ın kendisini bu yola sokan insanları bulmak için kullanabileceği kıymetli bilgilerle ödüllendirilir – tüm bunlar galaksi çapında bir komploya karışırken.

Üç kola sahip olmak, aynı anda daha fazla düşmanla başa çıkmanıza izin verir ve rastgele bir itişmede ikna edici bir argüman sağlar. Maksatlı ataklar ve atışlar yapmak, etrafı manipüle etmek, manileri yok etmek ve düşmanları mahvetmek için üçüncü kolunuzu kullanın.

Galaksinin kenarlarında, çekirdek dünyalarda ve uzun vakittir devam eden uygarlıkların yıkıntılarında kabahatlileri avlayın. Teçhizatınızı rakımın, yeni maharetler kazanın, kuvvetlenin ve yolunuza çıkan her şeyi yok edin.

Yüksek oktanlı oyunla iç içe geçmiş karışık bir öykünün tadını çıkarın ve bir ödül avcısının üçüncü kolu kadar sert vuran bükülmeler ve dönüşlerle dolu!


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: Intel Core i5 or equvalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 or equvalent
DirectX: Sürüm 11


They Always Run indir
They Always Run indir
They Always Run indir
They Always Run indir
They Always Run indir
They Always Run indir

Oyun: They Always Run
Tür: Platform
Platform: PC
Boyut: 3 GB
Crack: Public
Eklenme: 16 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir