The Witcher: Enhanced Edition Torrent indirAdınız Rivia’lı Geralt ve sen bir büyücüsün, yani yaşamak için canavarları öldürdün. Yaptığınız işte en iyisi olmak için size özel bir eğitim verildi ve vücudunuz bunu yapmanıza yardımcı olmak için güçlü iksirlerle zenginleştirildi.

Amneziden muzdarip, geçmişinizden hiçbir şey hatırlamıyorsunuz. Cadıların kalan son kalıntısı Kaer Morhen, tıpkı yaralarını yalamaya başladığın gibi, gizemli bir organizasyon tarafından saldırıya uğradı. Savaş kazanıldı, ancak türünüzü daha fazla yaratmanız için gerekli olan mutajen için gizli tarif çalındı. Hayatta kalan cadılar onu bulmak ve geri almak ve katılan herkesi cezalandırmak için yola çıktı. Hafıza kaybı ya da değil, onlardan birisiniz.

Eşsiz bir ortaçağ, ancak biraz modern, karanlık bir fantastik dünyada, onun için hissediyorum, Witcher sadece başka bir fantezi RPG değildir. Derin bir hikaye, karmaşık karakterler ve gerçekten önemli olan zorlu seçimlerle, bu oyun sizi günlerce monitörünüze yapıştırmaya devam edecektir.

– Muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en iyi RPG’lerden biri, olgun, doğrusal olmayan bir hikaye ve zorlu bir dövüş sistemi ile
– Güzel grafikler ve büyüleyici bir film müziği çok benzersiz bir karanlık fantastik atmosfer yaratıyor
– Witcher’in evreni Andrzej Sapkowski tarafından yaratıldı – en çok satan fantezi yazarı


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için The Witcher Serisi indir indir
Oyun: The Witcher: Enhanced Edition
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 12.19 GB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir