The Universim Torrent indirÇağlar boyunca bir medeniyeti yönlendirirken, kendi gezegenlerinizi yönetmek için doğruca dev bir maceraya atlayın. Crytivo tarafından geliştirilmekte olan yeni bir God Game cinsi olan Universim‘deki nihai imparatorluğun kralı ol.

Zamanın geliyor Bir yavru kuş medeniyetini yaşamın engelleri boyunca yönlendirin. Mütevazi başlangıçlardan itibaren, kanatlarınızın altındaki çağlar boyunca evrimleşip geliştiklerini izleyin. Kararlarını etkileyin ve çok çeşitli tanrısal yeteneklerle sadakatsizliği cezalandırın. Nesnelerle etkileşime girin, felaketler yaratın ve yaratıkları yörüngeye fırlatın. Bu senin dünyan ve hiçbir şey senin eğlenmeni engelleyemez.

Amacımız, klasik strateji – simülasyon oyunlarından bildiğiniz ve sevdiğiniz özellikleri geri getirip, onları yeni fikirler, modern bir fizik motoru ve kendi endüstri kahramanlarımızdan birkaçının geliştirdiği stilize edilmiş görsellerle renklendirmek.

Oluşturma, araştırma ve ilerleme konusunda liderliğinize dayanan kırılgan ve kaçık bir tür olan Nuggets ile tanışın. Onlara yardım edin, yakında kendi tarihlerini yazmaya yıldızlara başlayacaklar. Her Nugget, kendine özgü özellikleri olan eşsiz bir bireydir. Diğer canlılar gibi, Nugget’lar da hayatta kalabilmek için birkaç hayati kaynağa erişebilmelidir. Bunların arasında içilecek su, yenecek yiyecekler ve mutluluklarını ve yaşam kalitelerini artıracak dinlenme etkinlikleri vardır.

Rekreasyonel etkinlikler arasında havaya uçurmak da olabilir. Nuggets ile zaman geçirirken, onların doğal canlılar gibi davrandıklarını göreceksiniz. Kendi düşünceleri ve ihtiyaçları var – hatta zaman zaman kendi kararlarını bile verebiliyorlar. Size yaşayan bir organizma ile etkileşime girdiğiniz hissini vermek istiyoruz, bunun için The Universim oyununu torrent indirip oynayabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit veya Daha Yüksek
İşlemci: 2,6 GHz – 4 Çekirdek Orta Sınıf CPU veya Daha Yüksek
Bellek: 6 GB RAM
Grafik: GTX 780 | RX 290 veya Daha Yüksek
Depolama: 2 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit veya Daha Yüksek
İşlemci: 3.0 GHz – 8 Çekirdek veya Daha Yüksek
Bellek: 16 GB RAM
Grafik: GTX 1050 Ti | RX390 veya Daha Yüksek
Depolama: 2 GB boş alanOyun: The Universim
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.2 GB
Crack: GOG
Eklenme: 10 Temmuz 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir