The Settlers: Rise Of An Empire Gold Edition Torrent indirThe Settlers: Rise Of An Empire Gold Edition’da oyuncu, büyüleyici bir ortaçağ dünyasında, hareketli şehirlerin kendi imparatorluğunu oluşturuyor. Ancak, tehditler her zaman göze çarpmaktadır, bu nedenle güçlü krallığınızı savunmak için hazırlıklı olmalısınız.

RenderWare ile güçlendirilmiş, her şey görünür, son derece ayrıntılı ve gerçeklik barındıran oyun, strateji türünün en iyilerinden. Her karakterin oyuncu tarafından her zaman gözlemlenebilecek bir hayatı vardır. Oyun size farklı meslekler tarafından üretilen ve toplanan çeşitli kaynak ve ürünlerle derin ama her zaman anlaşılabilir bir ekonomi sistemi sunuyor. Oyunun nihai amacı, efsanevi bir kral olma imparatorluğunuzu genişletmektir.

Her yerleşimcilerde en iyisini ortaya çıkarın, refah içinde bir ekonomi kurun, vatandaşlarınızın her türlü ihtiyacını karşılayın ve halkınızı tehlikelerden koruyun!

Büyük, hareketli ortaçağ şehirleri yaratın. Genişlemenizi planlayın, kaynaklarınızı akıllıca yönetin ve insanlarınıza sağlayın. The Settlers: Rise Of An Empire, acemilerden strateji uzmanlarına kadar herkesin oyundan zevk almasını sağlayan, kolay anlaşılabilen bir oyun sunuyor.

Vatandaşlarınızı ve imparatorluğunuzu koruyun. İmparatorluğunu korumak için ordular, araçlar ve duvarlar inşa et. Her şey ekonominize bağlı. İmparatorluğunuz güçlü bir savunma gücü sağlayacak kadar zengin mi tüm bunları kontrol edin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: 2 GHz Pentium 4 veya AMD Athlon XP 2000+
Bellek: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB (256 MB önerilir)
DirectX Sürüm: DirectX 9 veya daha yüksek
Sabit Sürücü: 5 GB boş alanSerinin tüm oyunları için The Settlers Serisi indir
Oyun: The Settlers: Rise Of An Empire Gold Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.49 GB
Crack: GOG
Eklenme: 05 Mayıs 2019

Yorumlar

    1. TORRENT İNDİR – MAGNET LİNK olarak iki ayrı link mevcut herhangi birisinden indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir