The Room Three Torrent indirBüyük ölçüde takdir toplayan “The Room” oyun serisini devam ettiren Fireproof Games, üçüncü bölümü bilgisayar için yayınlamaktan gurur duymaktadır.

The Room Three, tıpkı daha önceki sürümlerinde olduğu gibi fiziksel bulmaca çözme oyun tarzını sürdürmekle birlikte oyuncunun keşfedebileceği dünyayı daha da genişletmektedir. Fireproof Games, gizemli The Room dünyasını canlandırmak için tüm özellikleri ve ortamları yeniden oluşturdu, yapılandırdı ve yeniledi.
The Room Three’de, yalnızca “Zanaatkar” olarak bilinen gizemli kişinin hazırladığı bir dizi sınavda ilerlerken tüm bulmaca çözme becerilerini kullanmak zorunda kalacağın uzak bir adaya götürülmüş olarak kendine gelirsin.

Fireproof Games, Guildford/Birleşik Krallık’ta çalışan küçük, bağımsız bir ekiptir. İlk oyunumuz olan The Room’u Eylül 2012’de iPad üzerinde kendi adımızla yayınladık. Bu ciddi başarımız, oluşturduğumuz yeni hayran kitlesi ve kazandığımız birçok uluslararası ödül bizi oldukça şaşırttı. Bu ilk yayınımızdan itibaren The Room oyunları hayatlarımızı değiştirdi. Umarız bu oyunları oynarken tıpkı bizim onları yaparken eğlendiğimiz kadar eğleniyorsunuzdur.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
İşlemci: 2.8 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1024 MB VRAM Video Kartı
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alanOyun: The Room Three
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 2.5 GB
Crack: PLAZA
Eklenme: 19 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir