The Political Machine 2020 Torrent indirBu yıl Amerika Birleşik Devletleri için başkanlık seçimleri yılı ve The Political Machine oyunu yenilenerek geri döndü

Geliştirici Stardock Entertainment, politik strateji oyunu The Political Machine 2020’nin 3 Mart itibarıyla PC için çıkış yaptığını duyurdu.

Steam’de 25,00 TL fiyattan satışta.

The Political Machine 2020’de oyuncular Demokratik parti (Joe Biden, Elizabeth Warren, Bernie Sanders, Pete Buttigieg, Andrew Yang, Tulsi Gabbard) veya Cumhuriyetçi Parti (Donald Trump, George W. Bush, Mitt Romney) adaylarından birini seçerek veya kendi adayını yaratarak başkanlık seçimlerini kazanmaya çalışacak.

21 hafta sürecek seçim kampanyasında oyuncular konuşmalar ve röportajlar yaparak, aktiviteler düzenleyerek ideolojilerine halka kabul ettirmeye çalışacak.

Her bir aday benzersiz ideoloji yeteneklerine sahip olacak. Örneğin Bernie Şanders “Herkes için Sağlık Sigortası” sloganını kullanacakken Donald Trump ise duvar örme meselesini kullanacak. Oyun boyunca ideoloji puanı kazanacak ve çeşitli sorunları çözmek için bunları harcayacaksınız.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8 / 10 64-bit
İşlemci: 2 GHz Dual Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 / Radeon HD 3600
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 500 MB kullanılabilir alanOyun: The Political Machine 2020
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 290 MB
Crack: SKIDROW
Eklenme: 26 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir