The Last Door + Season 2 Collector’s Edition [Anthology] Torrent indirBirden fazla Yılın En İyi Oyunu ödülünü kazanan bu düşük çözünürlüklü, yüksek gerilim içeren, üzerine tıklamalı korku macera ile karanlıkta yalnız olmanın gerçekten nasıl bir şey olduğunu hissedin. Victoria dönemi İngiltere’sinde geçen Jeremiah Devitt, eski okul arkadaşı Anthony Beechworth’tan gizli, şifreli bir mesaj içeren bir mektup aldığında, bir şeylerin yanlış olduğunu anlar. Terk edilmiş bir malikaneye yolculuğu, gençliğinden uzun süredir saklı bir sırrı hatırlamaya başladığında, insanın bilmemesi gereken şeyleri keşfetmeye ve kapalı kalması gereken kapıları açmaya başladığından beri sadece bir başlangıç ​​…

The Last Door: Collector’s Edition, okült ve diğer dünyevi korku oyunu The Last Door’un dört korkunç bölümünü (ilk sezon) içeriyor. Yeni sahneler ve bulmacalar, gelişmiş grafikler, açılabilir bonuslar ve yeniden düzenlenmiş sesler. Eski malikaneleri, çürüyen apartmanları ve size rehberlik edecek bir lamba ve büyüteçle çok az şeyle yeraltı dağlarını keşfedin.

Son Kapıyı açmaya cesaretin var mı?
– Collector’s Edition, özel yeni konumlar, sahneler, bulmacalar, hikayeler ve daha fazlasını içerir.
– Tüyler ürpertici bir hikayeye odaklanan Lovecraft’tan ilham alan bir masal, muhteşem ses tasarımı ve hayal gücünüzün korkunç ayrıntılarla çılgına dönmesine izin verecek muhteşem bir film müziği ile atmosferik 8 bitlik bir korku macerası.
– Yükseltmeler arasında gelişmiş grafikler ve yeniden düzenlenmiş ses bulunur.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Pentium 4 veya üstü (SSE2 Uyumlu)
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: Grafik kartı: DX9 uyumlu
Depolama: Disk alanı: 300 MBOyun: The Last Door + Season 2 Collector’s Edition [Anthology]
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 1.76 GB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir