The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy Torrent indirDark Horse tarafından yayınlanan ödüllü grafik roman serisine dayanarak, ‘The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy (Köpek Mendonça ve Pizzaboy’un İnteraktif Maceraları)’nda Lizbon’un yeraltı dünyasının doğaüstü gizemlerini keşfedin! Pizzaboy’un kontrolünü elinize alın ve Dog Mendonça evreninde yepyeni bir hikaye keşfedin!

Dog Mendonça ve Pizzaboy dünyasını keşfedin ve doğaüstü yeraltı dünyası ile kalplerinizle etkileşime geçin; bozuk bulmacalar, ürkütücü karakterler, paranormal nesneler ve paskalya yumurtaları ile dolu 30’a kadar güzel el yapımı, ürkütücü, grafik romandan ilham alan yerleri keşfedin!

Ödüllü serinin orijinal yaratıcıları ile birlikte yazılan ‘Köpek Mendonça ve Pizzaboy’un Etkileşimli Maceraları’, grafik roman serisinin olayları arasında geçen yepyeni bir hikaye anlatıyor.

Küçük bir kızın vücuduna hapsolmuş altmış bin yaşında bir iblis ve tuhaf bir Gargoyle’nin kafasına hapsolmuş sert bir kurt adam dedektifiyle bir araya gelin. Ücretsiz çırak ve eski pizza teslimat elemanı Eurico ile birlikte, etrafındaki en anormal dedektif ekiplerden biri haline gel!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 377 MB
Crack: GOG
Eklenme: 16 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir