The House of Da Vinci Torrent indirMutlaka denenmesi gereken yeni bir 3D bulmaca macera oyunu olan The House of Da Vinci’ye girin. Mekanik bulmacaları çözün, gizli nesneleri keşfedin, odalardan kaçın ve Rönesans’ın otantik atmosferine dalın. Efendinizin ortadan kaybolmasının arkasında ne olduğunu bulmak için tüm zekanızı kullanın.

– MEKANİK BULMACALARI ÇÖZÜN
Beyin bükümleri ve şaşırtıcı bilmeceler, Leonardo’nun icatlarına dayanmaktadır.

– Sezgisel DOKUNMATİK KONTROLÜN KEYFİNİ ÇIKARIN
Leonardo’nun atölyesinde sezgisel olarak gezinin. Oyunu oynamak daha eğlenceli olamazdı.

– RÖNESANS DENEYİMİ
Savaş makineleri, karmaşık kilitli kutular, mekanik bulmacalar, odadan kaçışlar tüm becerilerinizi test edecek.

– MASTER BENZERSİZ MEKANİKLER
Etrafınızdaki yüzeyleri görerek gizli nesneleri tespit edin.

-GEÇMİŞE ​​BAKIN
Alışılmadık bir eldiven, daha önce meydana gelen olaylara tanık olmanızı ve hikayenin daha fazlasını öğrenmenizi sağlar.

DA VİNCİ EVİNİN ARKASINDAKİ HİKAYE NEDİR?
Da Vinci’nin en umut verici çırağısınız. Efendin Leonardo ortadan kayboldu. Nereye gittiği veya ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Böylece arayışınıza, gerçeği aramaya başlarsınız. Ancak Leonardo’nun atölyesi, güzelce dekore edilmiş odaların her köşesine gizlenmiş bulmacalar, icatlar, kaçış mekanizmaları ve nesnelerle doludur. Gerçekten neler olduğunu öğrenmek için tüm beyin hücrelerinizi kullanmanız gerekecek!

Dünyanın en büyük mucidi Leonardo da Vinci’nin hikayesine kendi hayal gücümüzü uyguladık ve oyunculara oyun boyunca benzersiz özel yetenekler sağladık. Genç bir çırak olarak ilk günlerinize geri dönmenize, etrafınızdaki 16. yüzyıl dünyasını keşfetmenize, Leonardo’nun mekanizmalarına, bulmacalarına ve cihazlarına göz atmanıza, sonunda zamanı kontrol edecek ve geçmişte saklı sırları öğrenecek kadar güçlü hale gelmenize izin veriyoruz. .

Birçok zorlu bulmaca, Leonardo Da Vinci’nin gerçek icatlarından ve fikirlerinden esinlenmiştir. Orijinal sanat eserlerine ve 1506 tarihli muhteşem Floransa, İtalya’ya dayalı olarak gizemli yerler yaratıldı.

DİLLER
Da Vinci Evi artık İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Çekçe, Slovakça, Rusça, Türkçe, İtalyanca, Lehçe, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Hintçe ve Malayca olarak mevcuttur.


Minimum Gereksinimler:
Sistem: Windows 7 veya üstü
İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: 1024MB VRAM’li ekran kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alanOyun: The House of Da Vinci
Tür: Bulmaca
Platform: PC
Boyut: 1.79 GB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Nisan 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir