The Evil Within Torrent indirSeminal Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami ve Tango Gameworks’teki yetenekli ekip tarafından geliştirilen The Evil Within, saf hayatta kalma korkusunun anlamını somutlaştırıyor. Son derece hazırlanmış ortamlar, korkunç kaygı ve karmaşık bir hikaye, sizi gerginliğin yüksekliğine getirecek sürükleyici bir dünya yaratmak için birleştirilir. Sınırlı kaynaklarla, hayatta kalmak için savaşacak ve bu korku ve eylemin mükemmel karışımında derin korku yaşayacaksınız.

HİKAYE:
Dedektif Sebastian Castellanos ve ortakları korkunç bir kitle katliamı olayını araştırırken gizemli ve güçlü bir güçle karşılaşıyor. Diğer subayların katledilmesini gördükten sonra Sebastian pusuya düşürülür ve bilinçsizce nakavt edilir. Uyandığında kendini, korkunç yaratıkların ölüler arasında dolaştığı düzensiz bir dünyada bulur.
Düşünülemez bir terörle yüzleşmek ve hayatta kalmak için savaşan Sebastian, bu kötü gücün arkasındaki şeyi çözmek için korkutucu bir yolculuğa çıkar.

ANA ÖZELLİKLER:

Saf Hayatta Kalma Korkusu Geri
dönüyor Hayatta kalma korkusunun babası Shinji Mikami, musallat anlatımına sarılmış ürpertici yeni bir oyunu yönetmeye geri döndü. Oyunun işkence dünyasını keşfederken gerginlik ve endişe önemli ölçüde artar.

Acımasız Tuzaklar ve Bükülmüş Yaratıklar
Ezici oranlara karşı hayatta kalmaya çalışırken düşünülemez dehşetler ve acımasız tuzaklarla yüzleşin. Ezici ölümcül yaratıklara karşı aynı şeytani cihazları kullanarak kötülüğü kendisine karşı çevirin.

Belirsiz Bir Dünyada Bilinmeyen Tehditler
Çevrenizde bükülen ve bükülen bir dünyada gizemli ve kötü korkular öne çıkıyor. Koridorlar, duvarlar, kapılar ve tüm binalar gerçek zamanlı olarak değişir ve oyuncuları tehditlerin herhangi bir zamanda ve herhangi bir yönden ortaya çıkabileceği bir gerçekliğe sürükler.

Korkunun Yeni Yüzü
Sadece en korkunç dünyalarda var olabilecek çarpık işlemlerden kurtulmaya çalışırken rahatsız edici bir gerçekliği deneyimleyin. Aşılmaz terörü yen ve The Evil Within’ı keşfederek nihai heyecanı yaşa.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 SP1 / Windows 8.1
İşlemci: i5 veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: GTX 460 veya eşdeğeri 1 GB VRAM kart
DirectX: Sürüm 11Serinin tüm oyunları için The Evil Within Serisi indir
Oyun: The Evil Within
Tür: Aksiyon, Korku, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 52.9 GB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir