The Escapists 2 Torrent indirDünyanın en zorlu hapishanelerinden kopma tehlikesi var. Birden fazla kat, çatı, hava deliği ve yer altı tünelleriyle en büyük cezaevlerini keşfedin.
Hapishane kurallarına uymak, yoklamalara katılmak, hapishane işlerini yapmak ve katı rutinleri takip etmek zorunda kalacaksınız; tüm bu süre zarfında gizlilik özgürlüğü için teklif!
Hapishaneden kaçış antikacılarınız sizi çölün ortasından geçen bir tren olan ve hatta son sınırdaki soğuk Fort Tundra’dan alacaklar!

Kaçış Takımı Toplantısı!

En büyük kaçış ekibini yaratmak için en fazla 3 arkadaşınızla bir araya gelin ve en vahşi kaçanları tasarlayın! Sinsi maceralarınıza hazırlanmak için çevrimiçi olarak atlayın veya bir kanepede toplanın. Birlikte çalışarak daha ayrıntılı ve cüretkar planlar oluşturabilirsiniz.

Rekabetçi hissediyor musun? Karşı kipte dalın ve arkadaşlarınızdan daha hızlı hapishaneden kaçma becerisine sahip olduğunuzu gösterin. Eğer diğerleri başarısız olursa, rekabetinizi hapishanenin yumruklamasıyla avluya koyun!

SİZİN Con oluşturun!

Mahkumunuzu tamamen kendinizin yapma zamanı. Karakterinizi size özel kılmak için çok çeşitli özelleştirmelerden birini seçin. Kaçışını düşünürken şık görünmek önemlidir.

Kaçışını yap!

Hapishanede olmak sizi yaratıcı olmaya ve emrinizde olan sınırlı araçlarla çalışmaya zorlar. Hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak yeni silahlar ve aletler üretmek için sabun ve çorap gibi günlük nesneleri birleştirmek zorunda kalacaksınız. Odanızda bir tüneli parçalamak için kafeteryadan çatal çalın ve kanıtları gizlemek için dergi ve koli bantlarından bir poster yapın. Yakında koli bandı her şeyi çözer (neredeyse) öğreneceksiniz!

Kavga etmeye hazırlanın!

Escapists 2, her hapishanenin daha heyecanlı ve etkileşimli olmasını sağlamak için yepyeni bir savaş sistemi sunar. Savaşta üst sıraları kazanmak için hedeflerinizi kilitlediğinizde, saldırı zincirlerini engellemeniz ve birbirine bağlamanız gerekir. Bu kasları geliştirmek için önce spor salonunu ziyaret ettiğinizden emin olun!

Kaçmanın yeni yolları!

Hapishaneler zorlaştıkça, kaçış planlarınızla daha yaratıcı olmalısınız. Neredeyse tüm hapishanelerin kaçışlarıyla mücadele etmek için bir sürü seçenek var.

Özellikleri:
– 11 Cezaevi
– En fazla 4 oyuncuya kadar kooperatif ve çok oyunculuya karşı mücadele
– Düşürme / Bırakma Çevrimiçi / Splitscreen çok oyunculu
– 300’den fazla kişiselleştirme
– Çok Katlı Cezaevleri


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (32 bit sürümler)
İşlemci: Intel Core Duo E6600 @ 2.4GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: Intel 4400, GeForce GT 8800, AMD Radeon HD 4650
DirectX: Sürüm 11
Depolama : 4 GB boş alan
Ses Kartı: Windows Uyumlu Ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümler)
İşlemci: [email protected] , AMD FX 6300 3.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 750, AMD R7 370
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB boş alan
Ses Kartı: Windows Uyumlu Ses kartıOyun: The Escapists 2
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.79 GB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir