The Bureau: XCOM Declassified Torrent indirYıl 1962 ve Soğuk Savaş devam ediyor. Büro adında çok gizli bir hükümet birimi, düşmanca komünizmden daha güçlü bir dizi gizemli saldırıyı araştırmaya başladı. Ajan Carter olarak atışları yapın, tetiği çekin ve insanlığı diğer dünya düşmanı olan düşmandan korumak için gizli bir savaşa giren sürükleyici bir üçüncü şahıs taktik nişanında kadroya liderlik edin.

Hafif Plazma Tabanca
The Bureau’nun yabancı silah teknolojisi araştırmaları prototip hafif plazma tabancası şeklinde ümit verici sonuçlar verdi. Dıştaki selefininki kadar hantal değil, bu kompakt silah yoğunlaştırılmış plazma cıvataları ateşler ve büyük ölçüde geliştirilmiş bir ateş oranına sahiptir ve oyunculara insanlığın hayatta kalması için gizli savaşta erken bir avantaj sağlar.

CodeBreakers
Düşmanın iletimlerini ele geçirmek ve kodlarını çözmekle görevli olan çok gizli bir hükümet iletişim tesisi radyoyu sessizleştirdi. Gizli savaşın gelgitlerini çevirmek için çaresiz bir girişimde, Özel Ajan Carter ve ekibi, tesisi tekrar çevrimiçi hale getirmek ve gizemli kuralları anlamak için olayı araştırmalı, tehditleri ortadan kaldırmalı ve personel ile temasa geçmelidir.

Hangar 6 Ar-Ge
Büro olaylarına yol açan günlerde: XCOM Declassified, Ajan Nico DaSilva, korkunç bir yeni patojeni tanımlamak ve tedavi etmek için bir dizi tehlikeli gizli deney yapmaya gönüllü olur. Savaş becerilerinizi en üst seviyeye çıkartın ve bir arkadaşınızı kendi halüsinasyonlu terörlerinden korumak için ekibinizi sınırlarına zorlayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core 2 DUO 2,4 GHz / AMD Athlon X2 2,7 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: DirectX9 Uyumlu ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Sesi Kart: DirectX Uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64 bit / 8/10
İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci
Belleği: 4 GB RAM
Grafik: DirectX11 Uyumlu, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560
Depolama: 12 GB boş alan
Ses Kartı : DirectX UyumluOyun: The Bureau: XCOM Declassified
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 11.62 GB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Ağustos 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir