Tangledeep (Complete) Torrent indirTangledeep, 16-bit grafik ve klasik SNES dönemi RPG cilalarını roguelikes ve zindan tarayıcılarından gelen unsurlarla birleştirerek tüm beceri seviyelerinden oyuncular için büyülü bir deneyim yaratıyor. Yeryüzünde yeryüzünde anıları olmayan köylerde sıkışıp kalmış, yukarıda ne olduğunu keşfetmek için sürekli değişen bir labirentte hayatta kalmalısınız. Her oynadığınızda farklı olan geniş bir zindanı keşfederken zengin, taktik, sıra tabanlı oyun deneyimini yaşayın. Tangledeep, özelleştirilebilir bir iş sistemine ve her oyuna tamamen yeni bir şekilde yaklaşmanıza izin veren yüzlerce tahsil edilebilir ürüne sahiptir!

Ortam
Yüzlerce yıldır insanlar, yüzeye giden tek yolun gizemli ve sürekli değişen bir labirent olan “Tangledeep” olduğu yeraltı yerleşimlerinin ve köylerinin güvenliğinde yaşıyorlar. Uzun zamandır unutulan yüzey dünyasının anıları ile labirentin yukarıda ne olduğunu keşfetmeye başladınız. Her kat – büyülü canavarlar, eski otomatlar, tuhaf ortamlar ve hibrit biyomlarla dolu – gizem daha da derinleşiyor…

– Zorlu canavarlarla savaşırken, görevleri tamamlarken ve nadir öğeleri toplarken ince ayarlanmış, prosedürel olarak oluşturulmuş ve el yapımı oyun deneyimini yaşayın.
– 100’den fazla beceri ile 12 benzersiz işte derin, taktik sıra tabanlı dövüşte ustalaş.
– Permadeath’in acısını ortadan kaldıran Macera Modu da dahil olmak üzere üç oyun modu arasından seçim yapın.
– Bankacılık sistemini kullanarak, sihirli ağaçlar dikerek veya kasabadaki canavarları yakalayıp yükselterek karakterler arasındaki ilerlemenizi paylaşın.
– ITEM DREAMS’i, herhangi bir şeyin gittiği rastgele zindanları keşfet ve ekipmanlarını güçlendir!
– Güzel 16 bit grafikler ve dikkatlice el yapımı haritalardan oluşan manzaraya katılın!
– Ödüllü besteci Andrew Aversa tarafından bestelenen SNES döneminin en efsanevi RPG’lerinden esinlenen güzel bir film müziğinde rahatlayın – Hiroki Kikuta (Mana’nın Sırrı) ile birleşti, – Grant Kirkhope (GoldenEye 007, Civilization: Earth Beyond) ve Norihiko Hibino (Metal Gear Solid 3, Bayonetta)
– PC, Mac ve Linux’ta çalışır!
– Hemen hemen her kontrol cihazıyla oynayın ve herhangi bir kontrol, ciltleme veya kısayolu yeniden eşleştirin
– Eski okul klavye desteği (numpad hareketi) ve ayrıca WASD önayarlı bağlamaları mevcut
– Tam fare desteği – SADECE fare ile bile oynanabilir!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: SSE2 komut kümesi desteği
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirOyun: Tangledeep (Complete)
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.84 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir