Summer in Mara Torrent indirMara’da Yaz’, tropikal bir takımadalarda geçen çiftçilik, işçilik ve keşif mekaniği içeren bir yaz macerasıdır.

‘Mara’da Yaz’, el yapımı bir görünüm ve heyecan verici bir anlatımla sakin, dinlendirici bir ortamda tek oyunculu bir deneyimdir. Çevresindeki dünyayı keşfetmek isteyen küçük maceracı bir kız olan Koa olacaksınız.

‘Mara’da Yaz’da kendi adanızla ilgilenmeniz, mahsullerinizi hasat etmeniz, yeni aletler ve binalar yaratmanız ve yeni adalar ve sırlar keşfetmek için teknenizle yelken açmanız gerekecek.

ANA ÖZELLİKLER
– Keşfedilecek 20’den fazla adaya sahip açık bir okyanus.

– Kendi adanızı binalar, mahsuller ve çiftlik hayvanlarıyla özelleştirin.

– Buluşmak ve arkadaş olmak için 25’den fazla karakter.

– Mara’yı daha iyi bir yer yapmak için 300’den fazla görev.

– İklim olayları ile dünyayı etkileyen gece ve gündüz döngüsü.

Kendi adanız olacak, ancak bunun gibi bir şeyle ilgilenmek çok zor bir iş. Odun elde etmek için ağaç dikebilecek ve farklı malzemelerle yeni araçlar ve binalar yapabileceksiniz. Ya da her türlü sebzeyi yetiştirmek için ekin tarlaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca bakmanız gereken tavuk ve domuzların olduğu bir çiftliğiniz olacak.

Ancak dikkatli olun, çünkü bu göründüğü kadar kolay değil! Ayrıca bir havuzda veya açık denizde balık tutabilir, balta ile ağaçları kesebilir, çekicinizle bir şeyler inşa edebilir ve adanızı hasat etmenize yardımcı olması için bir çapa kullanabilirsiniz.

Koa’nın yardımına ihtiyacı olacak. Temel becerilerle yeni yetenekler edinebilir ve etrafını saran dünyadan öğrenebilir. Koa ile büyümüş, onunla ve takımadadaki diğer tüm insanlarla bağ kurmuş gibi hissetmenizi istiyoruz.

Biraz çaba ve zamanla geliştirebileceğiniz güvenilir tekneniz ile denizin ortasında yeni adalara yelken açabilecek, hazineleri ve diğer sırları bulabileceksiniz.

Yeni adalarla birlikte yeni insanlar gelir. Her biri kendi hikayesine ve hayatına sahip yirmiden fazla karakterle konuşacak ve ticaret yapacaksınız. Size görevler, dünya hakkında ipuçları ya da sadece deneyimleri ve seyahatleri hakkında anekdotlar verecekler. Onları tanımak oyunun önemli bir parçası, bu yüzden onları benzersiz ve heyecan verici hale getirmek için çok çaba sarf ediyoruz.

Ama herkes arkadaşça olmayacak. Elit adında kötü bir şirket, Mara’yı fethetmek ve okyanusu kullanmak ister. Napopo, Koa’dan yardım isteyecek garip bir yaratık olan ilk kurbanlarından biridir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Celeron G1820 / AMD Athlon II X3 455
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GT 430 / AMD Radeon R5 240
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alanOyun: Summer in Mara
Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 1.16 GB
Crack: GOG
Eklenme: 12 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir