Steel Echoes Torrent indirSteel Echoes” ile karanlıkta bir ışık arayışına çıkmaya hazır olun. Oyun, modern korku oyunları arasında yerini alırken, benzersiz konsepti ve atmosferi ile dikkat çekiyor. Eğer yakıtınız bittiğinde ve gece vakti bir sığınak ararken esrarengiz bir yapı bulduğunuzu hayal edin. İşte “Steel Echoes”, tam olarak bu noktada devreye giriyor ve sizlere gıcırdayan kapılar ardında başlayan bir korku yolculuğu sunuyor.

Bu oyunda, sadece bir el feneri ve çevrenizdeki seslere kulak vererek ilerlemeniz gerekiyor. Gölgeler arasında gizlenmiş çelik heykeller ve paranormal olaylarla dolu odalar, tüyler ürpertici bir atmosfer yaratıyor. Her bir köşe, sizi takip eden gizli gözler ve fısıldayan seslerle dolu.

“Steel Echoes”un en ilgi çekici yanlarından biri, dehşetin çelik heykelleri. Bunlar, gözlerden uzakta harekete geçen ve sizi sürekli olarak takip eden, aniden canlanabilen heykeller. Adeta bir sanat eseri gibi duran bu heykeller, oyunun korku elementlerini daha da pekiştiriyor. İleriye doğru attığınız her adım, bu ürkütücü düşmanların amansız takibinden kaçınmanız gerektiğini hatırlatıyor.

Oyunun hikaye anlatımı ve çoklu sonlar sunması, tekrar tekrar oynama isteği uyandırıyor. Kararlarınız, galerinin pençesinden kaçıp kaçamayacağınızı belirleyecek ve bu, “Steel Echoes”u daha da sürükleyici kılıyor. Her oynanışta farklı bir sonla karşılaşabilir, hikayenin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz.

Ürkütücü atmosferi, sürükleyici hikaye anlatımı ve dinamik korku unsurlarıyla “Steel Echoes”, korku oyunlarına yeni bir soluk getiriyor. Eğer karanlık koridorlarda yankılanan adımların ve bilinmeyen tehlikelerin peşinde bir macera arıyorsanız, bu oyun tam size göre. Unutmayın, cevaplar karanlıkta gizli; yeter ki onları aramaya cesaretiniz olsun!


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:7
İşlemci:i3 8100
Bellek:8 GB RAM
Ekran Kartı:Geforce GTX 1050
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşlemci:I5-13400f
Bellek:16GB RAM
Ekran Kartı:Geforce GTX4060
Depolama:5 GB kullanılabilir alanOyun: Steel Echoes
Tür: Aksiyon, Macera, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 2.25 GB
Crack: TiNYiSO
Eklenme: 15 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir