Startup Company Torrent indirStartup Company, sanal iş simülasyonu oyunudur. Küçük bir şirketin CEO’susun ve en büyük hedefin şirketini büyütmek. Küçük bir yatırımla, dünyanın en büyük teknoloji devlerine karşı rekabet edebilecek muhteşem bir web sitesi kur ve tarihin en değerli şirketi olma hayalini gerçekleştirmeye başla!

OYUNDA NELER YAPABİLİRSİN?
Tasarım ve İnşa: Kendi ofislerini tasarla.
Üretim Sistemi: Bileşenleri birleştir, modüller oluştur ve web siteni geliştir.
Her şeyi Yönet: Yeni personeller al, sunucuları yönet ve pazarlama kampanyaları yap.
EN PARLAK VE EN İYİ YETENEKLERİ İŞE AL
Harika bir şirket ve harika ürünler, harika insanlar tarafından oluşturulur. Çalışanlarının verimliliğini yükseltmeye çalış, çalışma koşullarını iyileştir ve daha üretken olmaları için onları eğit.

KÂR: 0 $, HEDEFLER: 9000 PUANI GEÇ!
Yeni bir girişimci, sadece para kazanmayı ve kâr etmeyi değil, aynı zamanda her alanda gelişmeyi de önemser! Şirketinde birçok farklı görevi yerine getirmen gerekecek. Sunucu kapasiteni takip et, kullanıcılar kazan, pazarlama için harcama yap, üretimi kontrol et, personelini yönet ve şirketini bir sonraki seviyeye taşımak için elinden gelen her şeyi yap!

GELİŞTİRİCİLER, GELİŞTİRİCİLER, GELİŞTİRİCİLER!
Kendi web siteni oluşturmak istiyorsan, öncelikle bileşenleri ve modülleri oluşturman gerek. Web siteni kitleler için önemli bir konuma getirmek için en iyi geliştiricileri, tasarımcıları, araştırmacıları ve yöneticileri bul!

Startup Company, bileşenleri modüller, sunucular veya ürün özellikleriyle birleştirebileceğin tam özellikli bir üretim/geliştirme sistemine sahiptir.


Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2 GHz Dual Core
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570 or similar
Depolama: 1 GB kullanılabilir alanOyun: Startup Company
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 240 MB
Crack: SIMPLEX
Eklenme: 29 Nisan 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir