Star Wars Empire at War: Gold Pack Torrent indirStar Wars ™ Empire at War: Gold Pack, Star Wars ™ Empire at War ve genişletme paketini içeriyor Star Wars ™ Empire at War: Corces of Corruption

Kesin Star Wars ™ strateji koleksiyonunda bir galaksinin tamamına hakim olun veya bozun. Galaktik iç savaş zamanı. İsyan dizginlerini ele geçirecek, İmparatorluğun kontrolünü ele geçirecek mi yoksa Yıldız Savaşları Yeraltı Dünyasına hükmedecek misiniz?

Savaşta Star Wars ™ İmparatorluğu
Askerlerin yaşamından gezegenlerin ölümüne kadar, en yüksek galaktik komutan sizsiniz. Galaktik iç savaş zamanı. İsyan’ın dizginlerini ele geçirin ya da İmparatorluk için kontrolü ele alın. Hangisini seçerseniz seçin, nihai zafere ulaşmak için tarafınızı yönlendirmek SİZE bağlı olacaktır. Yerde, uzayda ve galakside kampanyalar yürütürken bireysel birliklerden yıldız gemilerine ve hatta güçlü Ölüm Yıldızına kadar her şeyi yönetin. Sıkıcı kaynak toplamayı unutun – doğrudan eylemin kalbine atlayın. Yıldız Savaşları tarihini bile değiştirebilirsiniz! Her karar bir sonraki savaşınızı etkiler ve her savaş galaksinin kaderini şekillendirmeye yardımcı olur.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Star Wars Serisi indir
Oyun: Star Wars Empire at War: Gold Pack
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 4.12 GB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Haziran 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir