Spycraft: The Great Game Torrent indirSpycraft: The Great Game‘de, Soğuk Savaş tarafından kurulan kırılgan barışı devirebilecek bir suikast komplesini çözmeyi denemek zorunda olan bir CIA ajanı rolünü üstleniyorsunuz. Gerçek dünya ile gerçek dünyadaki olaylara bağlı çağdaş bir hikaye yaratmak için gerçeği ve kurguyu birleştiren oyun, sizi önemli ahlaki seçimler yapmanız ve eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşmeniz gereken tehlikeli bir entrika dünyasına sürükler.

Soruşturmaya başladığınızda, bir Rus başkan adayının öldürüldüğünü ve CIA’ın ABD başkanının hayatının ciddi tehlikede olabileceğine dair bir ipucu olduğunu keşfedeceksiniz.

Spycraft: The Great Game, gerçek hayattaki gizli taktik ve işlemlere dayanan karmaşık 3-D bulmacalarıyla 35mm film, dijital video çekimi, fotoğraf ve gerçek fotoğraf çekimlerini CIA’dan harmanlayan ilk etkileşimli eğlence oyunlarından biridir.

William Colby (eski bir CIA direktörü) ve Oleg Kalugin (KGB’in eski genel müdürü) casusluğun sırlarını ortaya koyuyor.

Bir CIA operatörünün araçlarına hakim olun, çift ajanları denetleyin ve hileli casuslar ağına sızmak için radyo yayınlarını durdurun.

Hollywood aktörleriyle birlikte gerçek CIA görüntüleri entrika ve kaçakçılığı canlandırıyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Spycraft: The Great Game
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 1.29 GB
Crack: GOG
Eklenme: 11 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir