Space Haven Torrent indirYeni bir ev arayışında sivillerden oluşan paçavra mürettebatınızla bir uzay yolculuğuna çıkın. Karo karolarla uzay gemileri inşa edin, en uygun gaz koşullarını yaratın, mürettebatının ihtiyaçlarını ve ruh halini yönetin, diğer uzay yolculuğu gruplarıyla karşılaşın ve bu uzay gemisi kolonisi simülasyonunda evreni keşfedin.

Tasarım ve İnşa Etme

– Özelleştir – Kendi arzunuza göre bir uzay gemisi veya istasyon inşa etme özgürlüğü. Her bir gemi gövdesi, duvar, kapı ve tesis parçasını istediğiniz yere yerleştirin.
– İşlevsel – Tüm tesisler bir amaca hizmet eder. Mürettebat üyeleri yataklarda uyuyacak, tuvaletleri kullanacak, gürültülü bir odadan rahatsız olacak ve bir atari makinesi için sizi övecek.

İşlevsel bir uzay gemisi, kendi isteğinize göre bir uzay gemisini şekillendirme fırsatı verecek şekilde karo-karo inşa edilebilir. Simetrik ve aerodinamik veya asimetrik tuhaf görünümlü bir şey olabilir. Bilim kurgu literatüründe tasvir edilen geleneksel bir uzay gemisi gibi görünmek zorunda değil, kendinizinkini tasarlamakta özgürsünüz, seçim sizin!

Simüle Gaz Sistemi

– Oksijen ve CO2 – Mürettebat üyeleriniz için yaşam destek modülleri oluşturarak optimum Oksijen ve CO2 seviyelerini koruyun.
– Tehlikeli gazlar – Bazı tesisler ve patlamalar tehlikeli gazlar salabilir. Havayı temizlemek için yıkayıcılar yapın.
– Sıcaklık ve güç – Mürettebatınız için ideal sıcaklığı korumak için termal düzenleyiciler oluşturun. Güç düğümleri oluşturun ve gemi genelinde güç dağıtımını kurun.
– Konfor – Gemi çekirdeğinin hemen yanına bir yatak inşa etmek uykuyu bozacaktır. Geminizi mürettebat konforu için tasarlayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Space Haven
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 584 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Ağustos 2020

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir