Space Colony HD Torrent indirSpace Colony HD‘de kolonizi kurtarın! Çalışanlarınız kavga ediyor, Harvester Robot mutlu bir şekilde oksijen tedarikinde zincirini görüyor ve küçük, tüylü ve zahmetli yabancılar diskoyu fethediyor. Eve hoşgeldiniz. Sömürgecilerin her birinin kendi aklı vardır, bu yüzden altın kuralı unutmayın: mutlu bir sömürgeci, üretken bir sömürgecidir. Onları ve ihtiyaçlarını görmezden gelin. Kavgaları seçer, tartışır ve hatta depresyona girerler. Ancak onları besleyin, sizin için çok çalışacaklar, arkadaş olacaklar ve hatta aşık olabilirler!

Dünyadaki benzetilmiş hayatı inşa etmede ustalaştınız. Galaksinin geri kalanıyla nasıl yaptığını oyunda göreceksiniz. Hayatınızın, asi bir dost olmayan grubun elinde olduğu Uzay Kolonisine hoş geldiniz. Hizmetinizde olan 100’den fazla bina sayesinde, tüm sömürgecilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve onları güvende ve mutlu tutan bir koloni inşa etmek size kalmıştır. Bu yüzden, para kazanma amacıyla demir çıkarma ve yer tavuğu üretimindeki tüm kredilerinizi ödemeden önce, bir spor salonu, sauna veya yarı iyi bir restoran olmadan, kimsenin sizin için çalışmak istemeyeceğini unutmayın!

Diplomasiyi öğrenin veya kalkanları güçlendirin. 20 yabancı ırk ile temas kurmak size karar vermek için birçok fırsat verecektir.

Mürettebatınıza uyum içinde çalışma ve verimlilik artışını izleme konusunda ilham verin.

Madenciliği ve madenleri satarak zenginliğinizi ve gücünüzü artırın ya da koloninizi geliştirmek için öğeler oluşturup kaynaklarınızı kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: Space Colony HD
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 791 MB
Crack: GOG
Eklenme: 06 Haziran 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir