Song of Horror Torrent indirBu, tüm bölümleri içeren Song of Horror’un Tam Sürümüdür.

Ünlü yazar Sebastian P. Husher tüm ailesiyle birlikte kayboldu. Endişeliydi, editörü onu aramak için evine bir asistan gönderdi – ama o asla geri gelmedi … Bu ortadan kaybolmalar, yakında korkunç bir şeyi açığa çıkaracak bir dizi olayı ateşledi: sadece Varlık olarak bilinen isimsiz, karanlık bir varlık. sorumluluk sahibi.

Song of Horror gerçekten dinamik bir terör deneyimi sunuyor: onun antagonisti, sadece The Presence olarak bilinen doğaüstü varlık, eylemlerinize ve kararlarınıza uyum sağlayan gelişmiş bir AI (Yapay Zeka) tarafından kontrol ediliyor. Bu dünya dışı varlık, oyun tarzınıza yanıt verirken ve sizi beklenmedik şekillerde avlarken, senaryo dizilerinden gelmek yerine gerilimin doğal olarak arttığı her oyuncuya ve oyuna benzersiz bir deneyim sunarken dayanılmaz bir korku yaşayın.

Bir oyuncu olarak, bu hikayeyi hikayeyle ilgili çeşitli karakterlerin gözünden kendi yöntemleriyle yaşayacaksınız. Her karakter farklıdır ve benzersiz bakış açısını araştırmaya getirerek ipuçlarına ve maddelere farklı şekilde yaklaşmalarına olanak tanır. Eylemleri ve kararları dünyayı şekillendirecek: bazıları hikayenin belirli yönlerini az çok bilecek; bazıları doğaüstü tezahürlere karşı daha etkili olacak, ancak Varlık onlara ulaşırsa hepsi ölebilir – ve ölüm kalıcıdır. Eğer ölürlerse, hikayeyi bir başkasıyla toplamanız ve soruşturmaya devam etmeniz gerekecek, böylece ölümleri boşuna kalmayacak.

Gizemli bir antika dükkanı, unutulmuş bir manastır, terk edilmiş bir akıl hastanesi … Song of Horror’daki her mekân, türün klasiklerinden ilham alıyor. Oyunun atmosferinin acı verici gerilimine katlanarak zorlu bulmacaları çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını ve öğeleri toplamak için bu perili yerleri keşfedin ve araştırın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10
İşlemci: Intel veya AMD 64bit, 2.6 GHz.
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 660 GTX, Radeon HD 7950 veya benzeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel veya AMD 64bit, 3.0 GHz.
Bellek: 12 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 980 GTX, Radeon RX 580 veya benzeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirOyun: Song of Horror
Tür: Korku, Macera
Platform: PC
Boyut: 15.2 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Kasım 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir