Sniper Elite: Nazi Zombie Army Torrent indirNaziler, Naziler. Birçok oyuna alay konusu edilen Naziler ve özellikle Adolf Hitler. Zombi olarak lanse edilen yaratıklar nedendir bilinmez sürekli Naziler’de patlıyor.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army‘de Nazilerin zombileşmiş olan askerlerine karşı savaşıyoruz. Oyunun mekanikleri ve motoru aynı Sniper Elite V2 oyunundaki gibi. Silahlar ve cephane konusunda kıtlık devam ediyor diyebilirim.

Karanlık atmosferi ve üzerine saldıran zombilere karşı koyma gücünüz tamamen reflekslerinize bağlı. Sniper Elite: Nazi Zombie Army öyle göründüğü kadar kolay bir oyun değil. Zira bir binaya giriyorsunuz ve zombiler kapının arkasından üstünüze atlıyor. Üstünüze atladıkları zaman yanlış hatırlamıyorsam SHIFt tuşuydu, ona basınca sizde tekme atıyorsunuz. Tabi tekme atınca ölmüyorlar. Genel olarak kafalarına tek kurşun yeterli oluyor. Tabiki kafalarına nişan almayı başarabilirseniz.

Her bölümün sonunda Boss dediğimiz bölüm sonu canavarları yer alıyor. Bu canavarlara karşı koymak da son derece zor hatta oynarken oha ben bunu nasıl geçeyim diye düşünebiliyor insan.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200+
RAM: 2 Gb
Disk Alanı: 5 GB boş alan
Video RAM: 256 MB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
Direct X: 11Serinin tüm oyunları için Sniper Elite Serisi indir
Oyun: Sniper Elite: Nazi Zombie Army
Tür: Korku, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 4.02 GB
Crack: FLT
Eklenme: 01 Ağustos 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir