Sniper Elite 4 Torrent indir2017 yılında çıkan serinin an itibari ile son oyunudur. Sniper Elite 4’de bu sefer Afrika değil İtalya sokaklarındayız.

Açık dünya oyunlarının günümüzde popülerleşmesiyle birlikte artık birçok oyun serisi son yapımlarıyla birlikte bu geçişi yaptılar. Örneğin Sniper Elite 4’de serbest ve kocaman bir harita var önümüzde. Bölümlerde görevleri yaparken seçim tamamen size kalmış. Dilerseniz özgürce haritayı gezebiliyor ve istediğiniz noktadan başlayabiliyorsunuz.

Her bölümde birden fazla yapmanız gereken objeler ve yan görevler bulunuyor. Yan görevleri yapınca ödül olarak yeni silahlar ve silahlara ait parçaları açıyorsunuz. Aynı zamanda silahların kamuflajları da kilitli, bunları da tek tek açıyorsunuz.

Şimdi kuru kuruya oyun her zaman oyuncuyu sıkar. Sniper Elite 4‘ün en iyi yanı da bu. Görevleri yaptıkça yeni bir şeyler keşfediyor, yeni kilitler açıyorsunuz yani oyunda ilerlemeli oynanış söz konusu.

Silahınızı ateşlerken düşman askerlerinin kaburgasına nişan alın özellikle kırılma efektlerinin gerçekçiliğini bu noktalarda keşfedebilirsiniz. Ayrıca kulaklar ve beyin kısmı da baya baya gerçekçi tasarlanmış. Eğer sisteminize de güveniyorsanız Sniper Elite 4 oyununu torrent olarak aşağıdaki linklerden temin edebilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 veya AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 veya AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480Serinin tüm oyunları için Sniper Elite Serisi indir
Oyun: Sniper Elite 4
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 48.50 GB
Crack: STEAMPUNKS
Eklenme: 31 Temmuz 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir