Skyshine’s Bedlam Redux! Torrent indirSkyshine’s Bedlam Redux! Kıyamet sonrası bir arazide yer alan stratejik bir sıra tabanlı strateji oyunu olan Skyshine’nin BEDLAM’in kesin versiyonudur. Bu sürüm yeni, ödüllü bir savaş stratejisi sistemi, tonlarca yeni içerik, 5 grubun herhangi biri olarak oynama becerisi ve yeni çarşı ve kampanya modlarını içeriyor.

Sizler, Dozerler adı verilen yuvarlanan kalelerin parlak operatörlerinin bir zamanlar gelişen bir guildinin bilinen son üyesi olan Mekanik’tir. Mürettebatınıza savaşlarda komuta etmek, kaynaklarınızı yönetmek, Dozer’inizi geliştirmek, çeşitli karakterlerle etkileşimde bulunmak ve kıyamet sonrası arazilerde gezinirken yolcularınızı korumaktan sorumlusunuz.

BEDLAM Redux! Özellikleri:

– Ödüllü savaş sistemi: Redux! Her birim dönüş başına hareket puanına sahip yenilenmiş takım tabanlı taktikler içerir. Savaş, ekibinizi, ekibinizi cilalayan Dozer yükseltmelerini ve gelgit değiştiren Dozer silahlarını aşamalı olarak etkileyen üst düzey animasyonlar, ortamlar ve savaşlar içeriyor!

– Beş benzersiz oynanabilir hizip: İnsan, Marauder, Mutantlar, Cyborgs ve Rouge AI – hepsi kendi görünümleri, özellikleri ve “lider” bir Elit olan Dozer!

– RPG özellikleri ile aksiyon dolu sıra tabanlı mücadele: Rastgele oluşturulmuş karşılaşmalar ve keşifler, altta anlamlı anlamlar, yönetilmesi gereken üç farklı malzeme, mürettebat kıdemli sıralaması ve inanılmaz tekrar değeri. Redux! birçok ek olay ve yeni bir sonuç sistemi içerir, böylece hiçbir oyun aynı olmaz.

– Yeni Kampanya Modu: Artık sadece Aztek Şehrine ulaşmak için amaç yok… şimdi, Bedlam’ın kendi ilan ettiği ağrısına karşı zafer kazanmasını sağlamak için dört kayıp kalıntı toplaman gerekiyor. Bakalım acımasız fraksiyonlardan Bedlam’ı serbest bırakıp, arazideki düzeni geri kazanabilecek misiniz?

– Yeni Arcade Modu: En büyük zorluk için, Aztec City’ye belli bir rotada, yan görevler, Dozer yönetimi ve tonlarca engel olmadan gitmeye çalışın! Bunu yaparsanız, dört yeni Dozer’den birini kendiniz için talep edebilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP (SP3) / Vista / 7/8/10
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 3 GB boş alan
Fare, Klavye

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7 (SP1) / 8/10
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 4 GB boş alan
Fare, KlavyeOyun: Skyshine’s Bedlam Redux!
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.6 GB
Crack: GOG
Eklenme: 09 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir