Sheltered Torrent indirNefes nefese bir macera. Korkmuş, sığınak arayan hava kilidi arkanda çöküyor. Keşke dışarı çıkmasaydın, ama yaparsın. Vazgeçmek daha kolay olurdu. Ama sen yapmazsın. Zorluk, açlık, susuzluk. Korku. Neden hayatta kaldığını kendine hatırlatıyorsun. Neden bunu yaptın. O zaman duyarsın. “Baba, döndün.” Karının yüzü yanıyor ve tıbbi malzeme dolu bir çanta açıyorsun. Ona onları nasıl aldığını anlatmana gerek yok. Bunun için en zor zamanlardaki en küçük zaferinizden zevk alırsınız. Kıyamet sonrası dünyada, bu derin strateji oyununda, Unicube’den ailenizi yeraltı sığınağınızda canlı tutmalısınız.

Barınak, “nükleer aile” terimine yepyeni bir anlam veren kıyamet sonrası afet yönetimi oyunudur. Bir nükleer soykırımda kaybedilen milyarlarca dolar karşısında bir başlangıç ​​yapıldığında, yakın zamanda öngörülebilir kasvetli bir gelecek için ailenizin evi olacak somut yer altı sığınağına giderken olabildiğince fazla malzeme toplamalısınız.

Bütün umutlar kaybolduğunda, bu kasvetli yeni dünyada nasıl baş edeceksin? Günlük olarak karşılaşacağınız birçok ahlaki seçimle nasıl başa çıkacağınız, ailenizin hayatta kalması veya ölmesi arasındaki fark olabilir. Krampa, soğuk ve korkutucu yer altı sığınağındaki umutsuzca hayata tutunurken klostrofobi, radyasyon ve zihinsel yorgunlukla savaşın. Ailenizin bir gün daha hayatta kalabilmesi için hayati önem taşıyan sarf malzemelerini temizlemek için tehlikeli ıssız araziden dışarı çıkmaya zorlandığınızdan, barınağın sunduğu yetersiz korumayı bırakmanız gerekecektir.

Aile önce gelir: Ailenizi canlı tutun ve onları kıyamet sonrası sert dünyadaki yıkıntılardan koruyun.
Barınağı bir ev yapın: Barınağınızı koruyun. Güvenli, yaşanabilir olmasını sağlayın ve ailenin hayatta kalmak için yeterli kaynağa sahip olduğundan emin olun. Barınağınızı tehlikelerden ve sızıntılardan koruyun!
Özelleştirme: Aileniz size özeldir; cinsiyetlerine, isimlerine ve görünüşlerine karar veriyorsunuz.
RPG mekaniği: Aileniz geliştikçe, istatistikleri gelişen bir tecrübe ve travma sistemi ile uyum sağlayacak. Özellikler, güçlü ve zayıf yönler, seçimlerinize bağlı olarak dinamik olarak değişecektir.
İşçilik sistemi: Ailenizin barınağı ve savaş için silahlı bir ortam oluşturun.
Keşif: Günlük yaşam ve işçiliği için kaynakları araştırması ve toplaması için ailenizi gönderin.
Sıra tabanlı mücadele: Gerekçeli olmayanlar için şiddet son çare olarak kullanılabilir. Ailen buna bağlı olabilir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: Çift Çekirdekli veya daha yüksek
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 veya üstü
DirectX: Sürüm 9.0
Sabit Sürücü: 600 MB kullanılabilir alanOyun: Sheltered
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 448 MB
Crack: GOG
Eklenme: 05 Haziran 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir