Shadows: Heretic Kingdoms Torrent indirShadows: Heretic Kingdoms, Heretic Kingdoms destanının bir sonraki bölümüdür ve Kult olaylarından 20 yıl sonra gerçekleşir. Zorlu bir oyun, sürükleyici bir hikayesi ve büyüleyici grafikleri ile epik bir macera sunar. Bu izometrik aksiyon RPG oyununda oyuncu, ölülerin ruhlarını yutan ve daha sonra onları ölümcül alemine kuklaları olarak geri getiren bir şeytan olan Devourer rolünü üstlenir. Büyük bir tehdidi engellemek ve dünyayı kurtarmak ya da felakete dalmak ona kalmış.

Öykü
Penta Nera olarak bilinen gizli bir tarikatın beş üyesinden dördü öldürüldükten sonra ruhları bir Devourers paketi tarafından yutuldu. O zamandan beri, ölümcül alemin etrafında Devourers kuklaları, şeytani bir Penta Nera olarak hareket ediyorlar ve ruhların özünü bulmak için toprağı tahrip ediyorlar.

İntikamına dayanan emrin beşinci üyesi, onları durdurmanın tek yolunu kullanıyor ve başka bir Devourer’ı çağırıyor. Fakat bu onun kardeşlerinden farklı. Birden fazla ruhu emebilir, ancak bazen daha fazla insan veya şizofren olur, daha fazla emer. Şeytani Penta Nera’yı durdurabilir ve dünyayı kurtarabilir ya da felakete daldırabilir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: 2,5 GHz x86 işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce 260GTX veya DirectX 9.0c desteği ile uyumlu
Sabit disk alanı: 4 GB boş sabit disk alanı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 8 64-bit
İşlemci: 3.0 GHz Intel i7 çok çekirdekli işlemci veya uyumlu
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce 680GTX
Sabit sürücü alanı: 4 GB boş sabit disk alanıOyun: Shadows: Heretic Kingdoms
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 3.54 GB
Crack: GOG
Eklenme: 30 Nisan 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir