Shadow Man Torrent indirO geliyor, ele geçirilmiş bir adam geliyor, göğsünde bir vudu maskesi ve sırtında güç hatları. Gölge Adam geliyor. Liveside’dan Deadside’a kötülüğün peşinden gidiyor. Kıyameti durdurmak için. Ruhunu kurtarmak için.

Shadow Man, aynı adı taşıyan Valiant Comics başlığından esinlenen doğrusal olmayan üçüncü şahıs bir aksiyon / macera oyunudur. Oyun, iki muazzam ve çeşitli dünyayı kapsıyor. Ölümlü Mike LeRoi olarak yaşayanların ülkesi Liveside’da seyahat edin ve yitik ruhların ikinci kişiliği olan voodoo savaşçısı Shadow Man olarak sonsuza dek eziyet içinde geçirdikleri yer olan Deadside’ı keşfedin. Yağmacı bir kötü adam grubunun bildiğimiz dünyaya anlatılamaz dehşet saçmasını engellemeye çalışırken, insan ruhunun keşfedilmemiş bölgelerine doğru bir yolculuğa çıkın.

– Valiant Entertainment’tan Shadowman çizgi romanından uyarlanmıştır.
– Louisiana bataklığındaki suç mahallerini, bir New York apartmanını, bir Teksas hapishanesini ve diğer birçok yeri araştıran iki dünyada suçluları takip edin.
– Bulmacaları çözmek için uğursuz vudu eserleri toplayın.
– Flambeau ve Violater gibi yüksek kalibreli silahlarla kötülüğü karanlığa geri gönderin veya ruhu yok eden vudu gücünü kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: 1 GHz
Bellek: 256 MB RAM
Grafik: DirectX 9.0c ile uyumlu 3D grafik kartı
Ses: DirectX9.0c uyumlu ses kartıOyun: Shadow Man
Tür: Korku, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 471 MB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir