Serious Sam: Siberian Mayhem Torrent indir‘Ciddi’ Sam Stone’un maceralarında yeni bir bağımsız bölüm olan ‘Sibirya Kargaşası’nda Ciddi Sam dünyasına tekrar hoş geldiniz. Her fırsatta Sam’in bir adım önünde olan hain General Brand’i yakalamak için uçsuz bucaksız Rus manzaralarında yolunuzu açın. Yol uzun ve görülecek çok şey var.

Timelock Studio ve Croteam tarafından ortaklaşa geliştirilen ‘Serious Sam: Siberian Mayhem’ unutulmuş hikayeler, keşfedilmemiş yerler ve Sam’in Mental’s Horde’a karşı alameti farikası olan ateşli savaşlarla dolu tanıdık bir yolculuğa genişletilmiş bir bakış sunuyor. Savaşa katıl yoldaş!

SİBİRYA’YA HOŞ GELDİNİZ
…Rusya’nın kalbi. Burası çok büyük, soğuk ve o kadar tahmin edilemez ki uzaylı istilacılar bile kendilerini kaybolmuş hissediyorlar. Kuzey Kutbu kıyılarından ve ıssız ormanlardan terk edilmiş köylere ve tüyler ürpertici hayalet kasabaya kadar güzel ve tehlikeli bir dünyada geçen beş yeni seviyede seyahat edin. Sibirya, savaşmanız ve istediğiniz kadar keşfetmeniz için yeterince büyük.

Kıyametin Hayvanları
Sibirya’da yalnızca en güçlü ruhlar hayatta kalır ve Mental bunu iyi bilir. Yeni bir dizi tehlikeli düşman ve patron, “Sibirya Kargaşası”nda Horde’a katılıyor. Görmeyi hiç beklemediğiniz en gelişmiş ve korkutucu yaratıklardan bazıları dahil.

TEMPERLİ ÇELİK
Ciddi Sam ve düşmanları arasında duran tek bir şey var – bir silah. Efsanevi AK’den deneysel ‘Perun’ tatar yayına ve daha fazlasına kadar ölümcül bir yeni silah cephaneliği ile kendinizi şımartın! Yukarıdan ölüme neden olmak mı yoksa 50 ton birinci sınıf ateş gücüne sahip biri olmak mı istiyorsunuz? Yeni aletler ve araçlar kilitlendi, yüklendi ve en yıkıcı hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır.

YABANCILAR ARASINDA EVDE
Yolculuğun bittiğini ve anlatacak hikaye kalmadığını düşündüğünüzde, evren size ikinci bir şans verir. Sam’in Tunguska’ya yolculuğunda yardım edecek yeni serseriler ve beklenmedik karakterlerle tanışın. Bu vahşi yerlerin desteklediği yeni kronikleri ortaya çıkarmak için yan görevleri tamamlayın. Ve çevrenize dikkat edin – dünyanın kendisi size duymayı hiç beklemediğiniz bir şey söyleyebilir.

SİBİRYA GİZEMLERİ
Sibirya toprakları devasa, ıssız ve sırlarla dolu. Yararlı, aptal, tuhaf, tanıdık… adını sen koy. Hepsini bulabilir misin?


Minimum Gereksinimler:
Sistem: Windows 10 64 bit
İşlemci: 4 çekirdekli CPU @ 2.5 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: nVidia GeForce 780/970/1050 veya AMD Radeon 7950/280/470 (3 GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: Gereksinimler, 30 FPS’de 720p işleme çözünürlüğüne dayanmaktadır.

Önerilen Gereksinimler:
Sistem: Windows 10 64-bit (1909)
İşlemci: 8 çekirdekli CPU @ 3.3 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Grafikler: nVidia GeForce 1080/2060 veya AMD Radeon Vega64/5700 (8 GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alanOyun: Serious Sam: Siberian Mayhem
Tür: Aksiyon, Macera, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 25.88 GB
Crack: GOG
Eklenme: 13 Nisan 2022

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir