Secret Government Torrent indirSecret Government, saklı bir cemiyet hakkında büyük bir strateji oyunudur. Görünmeden kalanlar, suratlarca yıldır insanlığa hükmediyorlar. Rolünüz yalnızca emin bir ülkeye veya bölgeye liderlik etmek değil, aynı zamanda gölgelerde çalışan ve tüm dünyayı manipüle eden yüzyıllık bir organizasyon olan Kardeşlik olacaktır. Şimdiyi ve geleceği küresel ölçekte tesirlerken mukadderatın iplerini çekin, tüm dünyayı alkışınıza göre yine inşa edin.

Casuslarınızı değişik bölgelerde işlerini yürütürken stratejik olarak idareyin ve ülkelerin kaynaklarını atamak ve karar vericilerin hakimiyetini ele geçirmek için devlet müesseselerine sızın. Tercihleriniz ülkelerin iç ve dış siyasetlerini değiştirecek.

Kardeşliği harekete geçiren tek şey efor ve zenginlik tutkusu değildir. Dünyanın tamamen yine inşası için çabalıyor.

17. asırdan itibaren, oyunun her görevinde emin bir yarıyılın ana çatışmasına müdahale edeceğiniz kendi tarihinizi yapmaya başlıyorsunuz. Sizinkine eş usullerle, ancak tamamen değişik emellerle düşmanca bir saklı teşkilatla karşı karşıya kaldığınız İngiltere’deki Şanlı Devrim’de yer alın; ya da “Yeni Dünya”daki İngiliz idaresinden bağımsızlık için on üç koloninin gayretini etkilemek ve Amerikan Devrimi’nin mukadderatını tanımlamak.

Her ülkede nüfuzunuzun farkındalığını artırmamak için yavaş ve dikkatli hareket edin, Aksi takdirde maruz kalırsınız ve kazanılmış tesir seviyesini kaybedersiniz..

Çok rakamda diplomatik, ekonomik ve askeri eylem emrinizde olacak. Her ülkenin iç siyasetine çok dikkat edin. İktidar partisinin ideolojisi, muhtelif sınıf ve sınıfların görüşlerinden çok değişikse, vergi seviyeleri çok yüksek ve kamu kumpası çok düşükse, o zaman bir devrim bekleyin. Ya da belki aradığın şey bu?

İsteminizi idareyicilere empoze edemezsiniz – oyundaki manipülasyonlarınız dolaylıdır. Bir hükümdarın komşu bir ülkeye savaş açmasını buyurma yetkiniz yok, ancak casuslarınızı doğru yerlere yerleştirebilir, dolaylı eylemlerle ilişkilerde bozulmaya neden olabilir, bir hudut vakayı tertip edebilir ve ülkeleri askeri bir çatışmaya sokabilirsiniz.

Saklı Hükümet ile dünyanın nasıl çalıştığını keşfetmek için neşeli saatler geçireceğinizi umuyoruz! Kardeşliğe katıl!


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8/Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
Depolama: 9 GB available space
Ses Kartı: Direct X Compatible

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8/Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-6770
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
Depolama: 9 GB available space
Ses Kartı: Direct X Compatible


Secret Government indir
Secret Government indir
Secret Government indir
Secret Government indir
Secret Government indir
Secret Government indir

Oyun: Secret Government
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.7 GB
Crack: SKIDROW
Eklenme: 05 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir