Season: A Letter to the Future Torrent indirSeason: A Letter to the Future” bir macera oyunudur ve oyuncular, gelecekteki bir dünyada geçen bir hikayeyi keşfetmeye çalışırlar. Oyun, günlük hayatta bulunan nesneleri ve olayları keşfetme, farklı karakterlerle interaktif konuşmalar yapma ve zorlu bulmacaları çözme gibi aktiviteleri içerir.

Oyun, güzel ve detaylı grafikleri, derin bir hikayesi ve oyunculardan beklenen düşünceli ve duygusal bir deneyim sunar. Ayrıca, oyunun geçtiği dünya, oyunculara birçok gizemi ve soruyu çözme imkanı sunar. Eğer macera oyunlarını ve hikayelere odaklı oyunları severseniz, “Season: A Letter to the Future” size keyifli bir oyun deneyimi sunabilir.

Oyunun amacı, gelecekteki bir dünyada bulunan karakterin hayatını ve geçmişini keşfetmek ve anlamaya çalışmaktır. Oyunculardan beklenen, karakterin hayatındaki farklı olayları keşfetmeleri, bulmacaları çözmeleri ve karakterlerle interaktif konuşmalar yapmalarıdır. “Season: A Letter to the Future” size, keyifli ve düşünceli bir oyun deneyimi sunacaktır.


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Core i3 / Ryzen3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950
DirectX: Sürüm 10

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Core i5 / Ryzen5
Bellek: 16 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660
DirectX: Sürüm 10Oyun: Season: A Letter to the Future
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 7.12 GB
Crack: TENOKE
Eklenme: 20 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir