Savage Lands Torrent indirSavage Lands, oyuncuları insan ve Dragon cinsi arasında senelerce süren savaşın sefil ettiği bir dünyada bir serüvene götüren zorlu bir fantezi yaşamda kalma sandbox tecrübeyidir. Oyuncular, her kararın ehemmiyetli olduğu bahtsız ve geniş bir sarih dünyayı fethetmelidir: güçlü silahlar ve zırhlar üretin/yağmalayın, düşmanca manzaraları ve karanlık zindanları keşfedin, şeytanca mahlukatlarla savaşın, kaynakları toplayın ve yaşamda kalmak için gözetici sığınaklar inşa edin.

Savage Lands Özellikleri:
Dünyayı aç. Eşsiz bir fantezi dünyasını keşfedin ve bir zamanlar büyük bir medeniliğin harabelerinin arkasındaki sırrı ortaya çıkarın.

Acımasız Savaş. Kendinizi devasa devlerden kuduz kurtlara kadar ürkütücü bir dizi düşman mahlukata karşı gözetin. Teçhizatınızı idareyin ve hamlelerinizi usluca tasarlayın, yoksa bir sonraki kavga et sonunuz olabilir.

Yapım ve Yağma. Dünyanın dört bir yanına bölmüş bir hayli canavar cinsini katletme mücadelelerinizi desteklemek için eşsiz silahlar, zırhlar ve eşyalardan oluşan bir mühimmatlık yapın ve yağmalayın.

Sezgisel Yapı Sistemi. Barbar Topraklarda yaşamda kalma uğrunuzu artırmak için temel sığınak veya tüm kasabaları inşa edin.

Kaynak yönetimi. Natürel kaynakları toplayın, adanın faunasını avlayın ve bağışlanmayan barbar tabiatta inşa etmek, zanaat yapmak ve büyümek için düşmüş düşmanların harabelerini yağmalayın.

Çok Oyunculu İşbirliği. Dostlarınızla bir araya gelin veya değişik barbarlarla yeni ittifaklar kurun ve ejderhanın toprak üzerindeki saltanatına son verin.

Evrensel Şahsiyet ve Dünya Tasarrufu Sistemi İlerlemeyi asla kaybetmeyin, en hoşlandığınız kişiliği ve dünyayı kullanarak çevrimiçi eşli ve çevrimdışı solo reyin arasında meselesizce geçiş yapın.


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel i3, AMD Phenom II X4 965 or Better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460, Radeon R7 360 Series with 1 GB or better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5, AMD Ryzen 5 or Better
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 Ti, Radeon R9 280 or Better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


Savage Lands İndir
Savage Lands İndir
Savage Lands İndir
Savage Lands İndir
Savage Lands İndir
Savage Lands İndir

Oyun: Savage Lands
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.6 GB
Crack: PLAZA
Eklenme: 06 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir