S2: Silent Storm – Gold Edition Torrent indirS2: Silent Storm, size II. Dünya Savaşı ve ötesi zemine karşı size bolca dönüş mücadelesi sunan iki tam oyun sunuyor. Bu, 1943 yılı ve düşmana saldırırken, operasyonlarına zarar verdiğinde ve yeni gücün her iki tarafı da ne tehdit ettiğini bulmak için bir grup operatörü yönetmelisiniz. Toz savaşın sonundan çekildikten sonra, “Thor’un Çekici” olarak bilinen kuruluşun kalıntılarını bulmalı ve yok etmelisiniz.

Silent Storm Gold, ragdoll fiziği ve lineer olmayan oynanışı ile tamamen tahrip edilebilir bir 3D dünyasına sahiptir. Oyunu istediğin gibi oyna: gizli harekete geç ve düşmanlarını sessizce çıkar veya roket fırlatıcıyla doğrudan rotaya geç. Toplamda 80 eşsiz kişilik ve beceri için her oyunda 40’tan fazla operatör arasından seçim yap ve bunları 75’den fazla farklı özgün ve özenle araştırılmış silahla donat. Kadro komutanlığı sıra tabanlı strateji oyunlarına gelince, bu harika karmaşıklığı ve muhteşem alternatif gerçeklik ayarıyla sizi şaşırtacak.

Bu paket S2: Silent Storm ve S3: Silent Storm – Sentinels eklentisini içerir.

Görevi tamamlamak için birden çok yol kullanabilirsiniz. 3 farklı zorluk seviyesi boyunca kaba kuvvet veya gizli taktikler kullanın.

Gerçek 3B, tamamen tahrip edilebilir bir ortam ve yörüngeyi, hızı ve delici performansı dikkate alan gerçek mermi fiziğini sunan benzeri görülmemiş gerçekçilik oyunda sizi bekliyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: S2: Silent Storm – Gold Edition
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.31 GB
Crack: GOG
Eklenme: 04 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir