Risen 2: Dark Waters – Gold Edition Torrent indir



Risen’in sona ermesinden birkaç yıl sonra, azgın devler dünyayı mahvetti ve insanlığı varoluşun eşiğine itti. Daha sonra, canavar yaratıkları denizin sulu derinliklerinden yükselmiş ve saldırıları tüm deniz avcılığını taşlama noktasına getirmiştir.

Şimdi Engizisyon üyesi olan kahramanımız, bu yaratıkların neden olduğu kaosun derinden nasıl durdurulacağını bulmak için gönderiliyor. Görevi, güney adalarına sıkça bakan korsanların yaratıklardan bir kez ve herkes için kurtulmanın bir yolunu bilen ve terör saltanatını sona erdiren bir yol olduğunu söyleyen söylentilerle başlıyor.

Tamamen yeni korsan temalı bir tema ile Risen 2: Dark Waters, orijinal Risen’in en sevilen klasik RPG oyun mekaniğini, taze bir tema ile birleştirmeyi ve çok çeşitli temalı ada yerelleri oluşturmayı hedefliyor.

Karanlık ve cesur bir evrende kurulan üçüncü şahıs rol yapma oyunu, Risen 2: Dark Waters, orijinal Risen’in en etkileyici özelliklerini koruyor ve oyuncuların oyun dünyasını kendi kararlarına göre şekillendirmelerine olanak tanıyan her zorluğa birçok yaklaşım getiriyor.

Bu seçimler karakter için yeni yollar, özellikler ve ek becerilerin kilidini açmaya hizmet edecektir.

Oyun dünyasının sayısız yönünü etkileyen yüksek etkileşimli bir ortam ve tam bir gün / gece döngüsü ile birlikte, Risen 2 şimdiye kadarki en sürükleyici RPG oyun dünyasında yer alacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 512 MB
DirectX: Versiyon 9



Serinin tüm oyunları için Risen Serisi indir
Oyun: Risen 2: Dark Waters – Gold Edition
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 6.32 GB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir