Revenger Torrent indir1980’lerin aksiyon filmlerini anımsatan hızlı tempolu, sert bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Revenger, bir adamın kızını kurtarmak ve kaçırılmasından sorumlu olan herkesi öldürmek için yaptığı avla ilgili kısa ama unutulmaz bir deneyim.

Çeşitli modern oyunlardan etkilenen Revenger, tek kişilik stüdyo Trillix34’ün ilk projesi olarak hareket eden küçük ölçekli bir UE4 projesidir. Siz ve kızınız arasına girmeye cesaret eden her düşmanı ortadan kaldırarak çeşitli, açık alanlarda ilerleyin.

Revenger, özünde bir fps’dir, ancak aynı zamanda ana silah olan baltayı farklı bir şekilde türe dahil eder. Bunu, bir bumerang gibi düşmanlarınıza fırlatarak onları indirmek, ve yakın dövüş için kullanabilirsiniz. Ayrıca, av tüfeğinden düşmanlarınızı yok eden keskin nişancı tüfeklerine kadar çeşitli menzilli silahlar da mevcut, kesinlikle burada sevmeye değer bir şey bulacaksınız.

Oyunda sizi aksiyona tutmak için hızlı bir kontrol noktası mekaniği bulunuyor ve tüm düşmanları indirirene kadar boş ve büyük haritalarda gezinmeyeceksiniz. Senaryo boyunca savaşırken, karakterinizin Duke Nukem ve Rogue Warrior gibi oyunları anımsatan kötü espriler yaptığını duyacaksınız.

Kızınızı kurtarmak ve onu kaçıranları katletmek için gerekenlere sahip misiniz? Şimdi öğrenin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5-4590 or AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan


Oyun: Revenger
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 4.13 GB
Crack: TiNYiSO
Eklenme: 17 Temmuz 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir