Return to Zork Torrent indirEfsaneye göre, Zork Büyük Yeraltı İmparatorluğu tahrip edildi ve tüm kötülüklerin büyüsü dağıldı. Fakat şimdi, IT&L Corporation Serçeler Vadisi’nin altındaki efsanevi karanlık girintileri keşfettiğini iddia ediyor.

Keşiflerinden bu yana, kabuslar yaygınlaştı. İnsanlar ortadan kayboldu. Binalar kayboldu. Siz istemeyen gezgin, yeraltı imparatorluğunu kötülük güçlerinden korumalısınız.

Zork’a dönüş: Büyüleyici, etkileşimli bir tehlike, entrika ve kurnazca macera. Şaşırtıcı bölgeleri keşfedin ve birbiri ardına büyüleyici bir bilmeceyle yüzleşin.

Muhteşem Prodüksiyon: Bir Hollywood yıldızı oyuncu kadrosu ile dolu büyüleyici bir oyun. 180’den fazla orijinal kompozisyon ile mükemmel bir film müziği eşliğinde.

Şaşırtıcı Arayüz: Zamanından önce etkileşimli bir arayüz! Hızlı ve kolay bir şekilde karmaşık etkileşimlerde ustalaşın. Karşılaştığınız karakterlerden farklı yanıtlar için tehdit halinden arkadaşçaya kadar konuşma tonunuzu seçin. İstediğiniz zaman incelemek için resimler çekin ve kayıtlarınızı kaydedin.

Tecrübe: Çok çekici acemi maceracılar çok heyecanlandırılacak bir hikaye. En zorlu oyuncuları bile zorlayan bir bulmaca yapısı ile asla unutamayacağın bir macera Return to Zork oyununda seni bekliyor..


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium III
Bellek: 256
Grafik: 32 MB
DirectX: Versiyon 7Oyun: Return to Zork
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 204 MB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir