Retro City Rampage Torrent indirRetro City Rampage‘ın açık dünyasında hasara yol açabilirsiniz! Belli bir zaman harcayan bir bilim insanı da dahil olmak üzere çok çeşitli tanıdık karakterlerle tanışacaksınız, gizli, platformlu, ilk bozuk parayla çalışanlar gibi çeşitli oyun modlarına katılacaksınız ve hatta istekli olmalarını bekleyen cinayet şansını bekleyen radyoaktif tesisatçılarla karşılaşacaksınız.

Fakat bekleyin, dahası var! Goombas gibi tatsız yayalar üzerinde durun ve paranızı isteyin. Dünyayı fırtınaya sokarken, Super Meat Boy, Splosion Man ve Bayan Splosion ve BIT.TRIP Runner gibi birkaç konuk yıldızla karşılaşacaksınız.

Hırsızlık Şehri’nde RAMPAGE OF DOOM’un RAMPAGE’nizi sona erdirecek hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan EVIL GOOD GUYS tarafından tuzağa düşürüldüğünüzde hoş bir CRIME CAPERS gezisindesiniz. Retro City Rampage, eski okul oyunlarına ve 80’li yılların kültürüne yönelik parodik bir çocuk olup, hepsi de muhteşem 8-bit grafiksel iyiliğe sarılmış modern gün açık dünya mekaniği mekaniği sağlarken birçok klasik oyun deneyimine atıfta bulunur.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: Retro City Rampage
Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 79 MB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir